[IWD2] Torby przechowywania.

Witam,
mam takie pytanie, w necie mozna znalezc mody di IWD2 zmieniajace torby przechowywania na bezdenne (niby 65000 itemow da sie wlozyc), ale ja mam takie pytanko bo to troche traci sens jak te itemy w torbie nie są składowane w grupach (tak jak w jedynce, tzn że jak mam 40 mieczy krótkich,to mam jedną ikonkę i napisane ze ich jest 40, a nie 40 razy miecz krótki). Czy zna ktoś może rozwązanie tego problemu??

Pozdrawiam.
Byłem tu.
Odpowiedz
Nie rozumiem. Jeśli w torbie zmieści się 65k przedmiotów, to chyba nic nie zmienia fakt, że przedmoty składowane są tam normalnie? (czyt.; nie są grupowane)


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
No właśnie Mając 65k miejsca na itemy w torbie Ty sie jeszcze kolego martwisz jak one są składowane ? Watpie, zebys w ogole zapelnil taka torbe w polowie, chyba ze bedziesz zbieral doslownie smieci
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
no niby tak, ale i tak interesuje mnie to czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu
Odpowiedz
Ja bez problemu mieściłem wszystko mając normalne torby (1 na zwoje, 2na miksturki i z 3-4 na klejoty + 1 na itemki). Na wędrówkę od sklepu do sklepu taki zestaw wystarcza zawsze.
Odpowiedz
No ja na takim modzie nie gralem, tutaj nie wiem, ale co to za roznica ?
Jak napisał Armand - ja tez mialem te takie torby na te rozne bzdety i samo to wystarczylo
Chyba, ze bedziesz zbieral doslownie smiecie xD
Aczkolwiek odpowiedzi na twoje konkretne pytanie nie znam
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Ja tyż Mod ten mam na płycie Extra Klasyka Gold - Legendarne gry. W czasie gry nie sprawiało mi to problemu... nie wiem, po co Ci "naprawiać" ten problem. Moim zdaniem żadnego tutaj nie ma


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
no nic , widze problem nie rozwiazany . dzieki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Nie ma sprawy


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Icewind Dale

Torby przechowywania. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...