Torby przechowywania. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Beron Heavyhand,
Nie ma sprawy
Gość_ghwerig*,
no nic , widze problem nie rozwiazany . dzieki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam.
Beron Heavyhand,
Ja tyż Mod ten mam na płycie Extra Klasyka Gold - Legendarne gry. W czasie gry nie sprawiało mi to problemu... nie wiem, po co Ci "naprawiać" ten problem. Moim zdaniem żadnego tutaj nie ma
Almonaster,
No ja na takim modzie nie gralem, tutaj nie wiem, ale co to za roznica ?
Jak napisał Armand - ja tez mialem te takie torby na te rozne bzdety i samo to wystarczylo
Chyba, ze bedziesz zbieral doslownie smiecie xD
Aczkolwiek odpowiedzi na twoje konkretne pytanie nie znam
Gość_Armand*,
Ja bez problemu mieściłem wszystko mając normalne torby (1 na zwoje, 2na miksturki i z 3-4 na klejoty + 1 na itemki). Na wędrówkę od sklepu do sklepu taki zestaw wystarcza zawsze.
Gość_ghwerig*,
no niby tak, ale i tak interesuje mnie to czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu
Almonaster,
No właśnie Mając 65k miejsca na itemy w torbie Ty sie jeszcze kolego martwisz jak one są składowane ? Watpie, zebys w ogole zapelnil taka torbe w polowie, chyba ze bedziesz zbieral doslownie smieci
Beron Heavyhand,
Nie rozumiem. Jeśli w torbie zmieści się 65k przedmiotów, to chyba nic nie zmienia fakt, że przedmoty składowane są tam normalnie? (czyt.; nie są grupowane)
Gość_Ghwerig*,
Witam,
mam takie pytanie, w necie mozna znalezc mody di IWD2 zmieniajace torby przechowywania na bezdenne (niby 65000 itemow da sie wlozyc), ale ja mam takie pytanko bo to troche traci sens jak te itemy w torbie nie są składowane w grupach (tak jak w jedynce, tzn że jak mam 40 mieczy krótkich,to mam jedną ikonkę i napisane ze ich jest 40, a nie 40 razy miecz krótki). Czy zna ktoś może rozwązanie tego problemu??

Pozdrawiam.
Byłem tu.
Wczytywanie...