S.T.A.L.K.E.R. - Czyste Niebo

Cytat

ale pierwszego STALKER-a sobie chwalili, więc pewnie kolejna część jest już dopieszczona.

Nie powiedziałbym tego o stabilności. Dopiero wgranie patcha 1.4 'likwiduje' sporą ilość błędów występujących w "dwójce".

Cytat

Czyli RPS

Fakt.
Odpowiedz
Stabilność w stalkerze prawie leży Ale gra nadrabia innymi rzeczami, np. klimatem (nie ma to jak pójść se gdzieś w nocy ) Co do kasy to z nią kłopotów w ogóle nie ma wystarczy zbierać ammo i sprzedawać.
Odpowiedz
Oj klimat ma boski. Chociaż ja cienka jestem, ale wczoraj cały dzień słuchałam kolegów jagrów rozprawiających o stalkerze i larpie w jego klimatach, że dzisiaj chyba się przemogę i będę męczyć grę z drugiego podejścia.
Odpowiedz
A mnie stalker nie zaimponował. Problem w nim jest dośc prosty: Nieliniowość jest sztuczna. Gra wcale nie jest nieliniowa. Nie jest nawet otwartym światem. Jest kilkoma sektorami i te "teleporty" moim zdaniem kompletnie psują koncept.
Odpowiedz
Favar, ale nie ma gry, która jest nieliniowa. Zawsze musi być jakieś ograniczenie w fabule, które tworzy liniowość ;p
Odpowiedz
Morrowind.
Odpowiedz
Ja póki co czekam na Call of Pripyat, ale nie ukrywam, że gra nie wzbudzi we mnie już ogromnych wrażeń. I nie chodzi mi tu tylko o powolny zanik klimatu, a ciągłe "przebudowywanie" samego Czarnobyla. "Tutaj wpakujemy nowe miasto, tam bagna i wszyscy będą zadowoleni". Pierwsza część o tyle była ciekawa, że zwiedzane przez nas lokacje były zbudowane na podstawie tych prawdziwych. Do tego dochodziły częste wypady do podziemnych laboratoriów i mamy świetną grę! Dwójeczka również była niezła, ale ciągłe strzelaniny na powierzchni w moim przekonaniu negatywnie się odcisnęły na tytule. Mówiąc w skrócie: Brakowało mi licznych wypraw do bunkrów i innych podziemnych lokacji, w których z ciemności wypadały monstra.
Odpowiedz
Ja uwielbiam S.T.A.LK.E.R.A! Cała seria jest poprostu cudna. I moge ją zachwalać tygodniami. A Czyste Niebo to moja ulubiona część. I co, że bugi. Ta gra to cud miód i masło. FPS z elementami cRPG. Gre można polecić każdemu fanowi i FPS-ów cRPG.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

S.T.A.L.K.E.R. - Czyste Niebo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...