[BGII] problem w podmroku

Witam na forum.

Mam problem z kamieniem strazniczym do jaskini adalon. Mam juz smocze jaja i nie moge wejsc spowrotem do jaskini adalon bo gdzies po drodze zgubilem kamien. Chcialem go sobie wkleic z shadowkeeper , ale (po opisienie) nie moge go tam odnalezc... Czy ktos moze ma ikonke jak wyglada ten kamien?
Bardzo prosze o pomoc.

pozdrawiam
Odpowiedz
Ee... ikony nie mam, ale był.. żółty. I zauważ, iż często występują identyczne przedmioty, ale różnią się tagami.
Odpowiedz
Wygląda jak cyrkon tylko że jest właśnie żółty. Ja tam proponuje wczytać save jak go miałeś.
Odpowiedz
Mi przypomina kamień słoneczny (czy jakoś tak), który można było znaleźć w ruinach świątyni, na północ od wzgórz umar. Ale chyba lepiej jest wrócić do poprzedniego save'a, to dużo łatwiejsze, niż biedzenie się z edytorem.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Można wczytać Save'a, ale jak on go nie ma to skorzystaj z Naszego Shadow Keeper. Jest ten kamyk pod nazwą "Misc" (jest alfabetycznie) i znajdź go. Chyba jakx inni mówią nazywa się kamień słoneczny. Zobacz na opis to zobaczysz czy to ten.
Odpowiedz
Albo zamiast bawić się Shadow Keperem to pobaw się kodem MoveToArea.
Odpowiedz
Qwan, co Ty masz jakąś obsesję z tym MoveToArea? Poza tym problem jest już na tyle stary, że osoba zgłaszająca znalazła już pewnie jakieś rozwiązanie.
Odpowiedz
Hmm... Po pierwsze (choć mało prawdopodobne) osoba mogła nie znaleść rozwiązania. A po drugie MoveToArea to też jakiś sposób.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

problem w podmroku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...