problem w podmroku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qwan,
Hmm... Po pierwsze (choć mało prawdopodobne) osoba mogła nie znaleść rozwiązania. A po drugie MoveToArea to też jakiś sposób.
Kresselack,
Qwan, co Ty masz jakąś obsesję z tym MoveToArea? Poza tym problem jest już na tyle stary, że osoba zgłaszająca znalazła już pewnie jakieś rozwiązanie.
Qwan,
Albo zamiast bawić się Shadow Keperem to pobaw się kodem MoveToArea.
Bhaal998,
Można wczytać Save'a, ale jak on go nie ma to skorzystaj z Naszego Shadow Keeper. Jest ten kamyk pod nazwą "Misc" (jest alfabetycznie) i znajdź go. Chyba jakx inni mówią nazywa się kamień słoneczny. Zobacz na opis to zobaczysz czy to ten.
Rangramil,
Mi przypomina kamień słoneczny (czy jakoś tak), który można było znaleźć w ruinach świątyni, na północ od wzgórz umar. Ale chyba lepiej jest wrócić do poprzedniego save'a, to dużo łatwiejsze, niż biedzenie się z edytorem.
Fodro,
Wygląda jak cyrkon tylko że jest właśnie żółty. Ja tam proponuje wczytać save jak go miałeś.
Gość_Forgotten*,
Ee... ikony nie mam, ale był.. żółty. I zauważ, iż często występują identyczne przedmioty, ale różnią się tagami.
malykrasnal,
Witam na forum.

Mam problem z kamieniem strazniczym do jaskini adalon. Mam juz smocze jaja i nie moge wejsc spowrotem do jaskini adalon bo gdzies po drodze zgubilem kamien. Chcialem go sobie wkleic z shadowkeeper , ale (po opisienie) nie moge go tam odnalezc... Czy ktos moze ma ikonke jak wyglada ten kamien?
Bardzo prosze o pomoc.

pozdrawiam
Wczytywanie...