[MA1] Ulubiony towarzysz/NPC

Burn Liara! Burn!
Lubię Ashley . Jest taka... swojska, ale nie za bardzo, powiedziałbym: z wyczuciem. Wrex w pl wersji miał wejście lepsze od Garrusa:
Oficer SOC: Nie powinieneś tu przebywać(coś w tym stylu)
Wrex: Spierdalaj!
Jednak trochę za dużo przeklina. Sprawia wrażenie gówniarza, który nauczył się nowego słowa.
Za to najbardziej do gustu przypadła mi... Tali ! Może dlatego, że poznajemy ją jako DWO(Dama W Opresji ), może dlatego, że ma taśmy na Sarena, może dlatego, że Quarianie są najciekawszą rasą. Gdy tylko mam chwilę czasu pędzę do maszynowni, żeby z nią pogadać. Przyznam się, że sprawdzam czy nie ma opcji rozmowy: [Zdejmij maskę](wiem, że nie ma w grze, ale cóż). Co prawda nie zabieram jej na misję, bo wolę staromodne metody walki: siła/spryt>umysł.
Co do Kaidana i do tego, że jest miętki: L2 tak mają
Lfp for GvG
Odpowiedz
Mi osobiście przypadł do gustu Wrex, ale tylko i wyłącznie w wersji angielskiej gry. W polskiej wersji zrobiono z niego niestety jakiegoś bezmózga, który cały czas rzuca mięsem Z kobiet to chyba Tali.
Odpowiedz
Nie wal dziewczyno głupot. Tali maski nie zdejmie, bo nie ma warunków. A nawet jeśli by miała, nie zrobiłaby tego w niczyjej obecności, a tym bardziej już obecności Shepard/a.
Mnie wejście Wrexa w wersji PL szczerze rozbawiło. Później spojrzałam na scenę ponownie. Tym razem z politowaniem dla marnych prób CDP na trafienie w dzisiątkę dubbingu. Eh.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia pią, 23 sty 2009 - 12:32 napisał

Nie wal dziewczyno głupot.


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik (eternal) Dylanjuh dnia pią, 23 sty 2009 - 00:51 napisał

powiedziałbym


Erm?
Lfp for GvG
Odpowiedz
Nie spamuj i nie używaj tylu emotów - to nie gg i tym podobne. Next time - procenty.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
ja tam najbardziej lubie garrusa bardzo opanowany nieźle strzela i ogólnie jest typem dobrego gliny
Odpowiedz
Najlepszy jest według mnie duet Garrus/Wrex. Garrusa lubię po prostu za jego jestestwo. Wrexa lubię za gadki (gwoli ścisłości, lubię ich też za przydatność w boju, szczególnie gdy jesteś biotykiem...)
Odpowiedz
Grając za drugim razem postawiłem na Wrexa i Tali, ale jakoś średnio sobie radziła. W zasadzie potrzebowałem jej tylko do otwierania skrzynek, a nie chciałem marnować u Garrusa punktów na elektronikę. Ale owszem, grając z Wrexem i Garrusem w zasadzie nie dało się dostać łomotu
Odpowiedz
Ja tam mówiąc szczerze najbardziej upodobałem sobie Garrusa za sam fakt iż istniał oraz naszego ulubionego,przeklinającego kroganina Kobiety aż takie straszne w ME nie były,chociaż mogli odrobinę ciekawsze dialogi u Tali dać. Liara mi sie spodobała szczególnie z kobiet.Najbardziej mnie wkurzał Kaidan...średnie rozmowy,ogólnie facet mi nie przypadł do gustu,gdyby nie niektóre z jego umiejętności nawet bym go na żadną misję nie wziął...biedak wyleciał w powietrze kilka razy ale to nic ;P Tak czy siak wolałem gadać z obcymi niż z ludzmi..chociaż gadka Ashley o zboczonym chłopaku jej siostry była ciekawa. Pozdrawiam
Odpowiedz
Garrus i Wrex - tworzyli u mnie super duet w walce i w rozmowach, a Garrus dał mi całkiem ciekawą misję.
Ashley - nie lubiłem jej, gdyż ciągle ględziła o tym, że nie powinienem udostępniać Normandię kosmitom.
Liara - taka pani profesorek. Zachowuje się jak robot, może przez ten głos, w którym nie słychać emocji "dobrze, rozumiem...", ale wybrałem ją do romansu, gdyż wolałem ją od Ashley.
Kaidan - kolega mojego Sheparda. Niczym się nie wyróżnia i dlatego jakoś za nim nie przepadam, ale uratowałem go, a Ashley zostawiłem, aby zginęła.
Tali - nie brałem ją do żadnych zadań, tak więc nie poznałem jej tak bardzo jak resztę towarzyszy, więc jestem u niej neutralny.
Odpowiedz
Nie będę originalny i powiem wam wszystkim że polubiłem wszystkich towarzyszy. Ashley lubię za to że jest taką twardą laską.A poza tym to dobry żołnierz ,ale za pierwszym razem nie romansowałem z nią.Kaidana też lubię ,ponieważ to postac która ma najnormalniejszą historię.Garrus to taki cwaniak, który chce postepować raz dobrz a raz źle.Żałuję, że nie było z nim romansu dla femShep . Wrex jest dla mnie najsypmatyczniejszą postacią w grze.Szczególnie polski Wrex .Tali to spoko dziewczyna.Nawet troszkę nieśmiała ,ale da się z nią zakupmlować.Została jeszcze Liara.Nie wiem dlaczego ,ale wszyscy coś jej nie lubią.Dla mnie była ona w porządku i nawet romansowałem z nią.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Mass Effect

Ulubiony towarzysz/NPC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...