Programowanie

No własnie. Czy programujecie lub programowaliście? Czy zamierzacie programować lub juz nie chcecie? ja osobiscie programuje w delphi, i co by nie mówić nie jest to trudne, bo funkcje łatwo zapamietac, ponieważ pokrywają sie z angielskim i bardzo easy tworzy sie procedury. Oczywiście nauka jezyka jednak troche trwa, trudno powiedzieć ile. Ja uczyłem sie trzy dni "na szybko", ale i tak wiekszosc zapamietałem. Tydzien - tyle na bank by wystarczyło by zapamietac cały ten kurs (co ja mialem ) i wszystkie nauki w nim zawarte.
Mój tata równiez programuje, tym razem w pascalu ;p


a Pavel sie obija i tylko strony robi ;D ^_^
Odpowiedz
Co sie obija niedługo zobaczysz jaką strone o Warcrafcie zrobie
Odpowiedz
Ja zamierzam programować. Narazie zbieram informację o C++ i HTML. A Delphi faktycznie jest całkiem user friendly...
Odpowiedz
ezHTML (wiadomo do czego go używam) i DC++ (jakoś tak, długo nie używałem )
Odpowiedz

DC++ (jakoś tak, długo nie używałem )

No to chyba chodziło Ci o C++ bo z tego co wiem DC++ to jest program P2P


ps. w koncu ktoś temat zauważył
Odpowiedz
Sorka, właśnie z tym mi sie to pomyliło
minias, jaki według ciebie jest najlepszy program do HTMLa?
Odpowiedz
Notatnik ^_^ .

Pajączek jest dobry.
FrontPage według mnie to bzdura, bo głupio strony potem sie rozłarzą.

Tylko tych dwóch używałęm
Odpowiedz
Ja proglramuję tylko w grze Colbot czy jakoś tak sie nazywała, gdzie programujac ruszałeś robotami i taie tam, system Pascala
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No i staję tym razem przed nowym językiem: PHP ^_^ No i trochę SQL. (żeby mi ktos nie pomylił z MySQL'em ) No i co tu mówic.. panel logowania i rejestracji juz napisałem Ale to tylko tak wstępnie, z kursem pod ręką. ;p
Odpowiedz
ja znam sie na HTML-u i treoche na CSS zaś jesli chodzi o jezyki programowania to Delphi znam. A ucze sice teraz PHP
Odpowiedz
← Karczma

Programowanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...