[SERIAL] Ostry dyżur / Emergency Room

Serial kiedyś już leciał w tv, ale wtedy go olałem. Miałem naście lat i ciekawsze rzeczy do roboty. Zacząłem oglądać dopiero w tym roku dzięki TVN Siedem... i się zakochałem. Moim zdaniem genialne. Teraz jestem w trakcie zbierania wszystkich sezonów na dvd.
Czy ktoś z Was zna i ogląda ten serial? Jeśli tak, to dlaczego? Bo mnie spodobał się głównie ze względu na humor, ciekawie (i realistycznie) przedstawione relacje międzyludzkie, no i bohaterów, których bardzo szybko można polubić (lub znielubić).
Odpowiedz
ER to mój ulubiony serial medyczny. House MD i Grey's Anatomy odpadają przy nim. Mam za sobą wszystkie sezony, wszystkie odcinki, dzięki mojej siostrze i matce, chwała im za to.
Uwielbiam kiedy pojawiają się złamania otwarte...
Odpowiedz
Otwartych niewiele pamiętam, ale niektóre przypadki są niecodzienne, żeby nie powiedzieć naciągane. Ja też oglądałem chyba ze trzy inne medyczne, ale żaden nie spodobał mi się tak, jak ER. Nawet tytułów już nie pamiętam.

BTW: Uwielbiam takie scenki:

http://www.youtube.com/watch?v=o1uzzwaDc2A

http://www.youtube.com/watch?v=tE3vVCVApc8...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=sJL7aAjeWBI...feature=related

Odpowiedz
A pamiętasz odcinek o tym jak to do szpitala przywieźli zawodnika szkolnej drużyny football'owej...? XD
Odpowiedz
Ee... nie. Jeśli to w późniejszych sezonach (6>), to jeszcze nie widziałem. Do tej pory obejrzałem tylko to, co rzucił TVN Siedem, a i tak sporo opuściłem. Dlatego zbieram wszystko na dvd. A co, fajna scenka?
Odpowiedz
To jest akurat oś odcinka, więc nie będę ci mówić nic o tym. Powiem tylko tyle, że jest naprawdę zakręcony XD...
Odpowiedz
Tytuł: ER (ostry dyżur)
Adres: http://erpbf.mojeforum.net/
Hosting: mojeforum.net
Gatunek: RPG medyczne

Wstęp:
Interesujesz się medycyną? Chciałbyś być lekarzem? Twoim marzeniem jest zostać pielęgniarką? Uwielbiasz serial "ER"? To forum jest dla Ciebie! Tylko tutaj możesz wcielić się w postacie takie jak: dr John Carter czy dr Abby Lockhart! Możesz również stworzyć swoją własną postać... I na podstawie serialu oddać się szaleństwu medycyny!

Medyczna strona forum:
Forum od strony medycznej jest bardzo rozbudowane i ciekawe. Zabiegi i operacje sprawiają nam niewątpliwą przyjemność i pozwalają choć przez moment poczuć się jak lekarze prawdziwej izby przyjęć. Rozbudowane i szczegółowe opisy działają na wyobraźnie i dają pełen obraz przebiegu danego zabiegu. Stażyści powoli uczą się przy udziale i pomocy starszych kolegów.
Operacje wymagają zatem od nas cierpliwości i możliwie jak największego zaangażowania. Jednak wszystko jest do zrobienia. Miło jest przecież, nawet wirtualnie, uratować komuś życie.

Rangi i grupy:
Każdy nowy niekanoniczny użytkownik zaczyna, będąc jeszcze studentem, co pozwoli graczowi poszerzyć swoją wiedzę medyczną, jednocześnie dając mu czas na oswojenie się z medyczną stroną forum. Ponad to może na spokojnie zastanowić się czy chce w przyszłości zostać chirurgiem, czy lekarzem pogotowie. Zaliczane praktyki na każdym oddziale ułatwią mu tę decyzję.

Czas i pogoda w grze fabularnej:
Czas i pogoda w grze fabularnej zmieniana jest z każdym nowym dniem, często nawet zmieniany jest w trakcie dnia. Użytkownicy są o tym zawiadamiani, co pozwala dostosować się do panujących w Chicago warunków.

Postacie kanoniczne, a fikcyjne:
Każdy użytkownik ma prawo wyboru. Nadal poszukujemy bohaterów serialu, którzy wciąż tkwią na liście dostępnych postaci kanonicznych. Jeśli jesteś pewny, że dasz radę zagrać swoją ulubioną postacią z serialu i jest ona dostępna, to nie czekaj ! Rejestruj się ! Jeżeli uważasz, że granie wymyślonym przez kogoś charakterem jest dla Ciebie zbyt trudne, możesz stworzyć swojego własnego, fikcyjnego bohatera !


Dostępne postacie kanoniczne:

- Dr Dave Malucci (PORZEBNY !)
- Dr Gregory Pratt (POTRZEBNY !)
- Dr Luka Kovač (POTRZEBNY!)
- Dr Tony Gates(POTRZEBNY!)
- Dr Jeanie Boulet
- Carol Hathaway
- Dr Peter Benton
- Dr Cleo Finch-Benton
- Dr Maggie Doyle
- Dr Elizabeth Corday
- Dr Jing-Mei „Deb” Chen
- Dr Susan Lewis
- Dr John Carter
- Dr Kerry Weaver
- Dr Abby Lockhart
- Dr Neela Rasgotra
- Dr Archie Morris
- Samantha Taggart

Oczywiście można stworzyć także postacie kanoniczne drugoplanowe, który nie występują w spisie np.: pielęgniarz Malik czy recepcjonista Jerry
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[SERIAL] Ostry dyżur / Emergency Room - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...