[SERIAL] Ostry dyżur / Emergency Room - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_tiffs*,
Tytuł: ER (ostry dyżur)
Adres: http://erpbf.mojeforum.net/
Hosting: mojeforum.net
Gatunek: RPG medyczne

Wstęp:
Interesujesz się medycyną? Chciałbyś być lekarzem? Twoim marzeniem jest zostać pielęgniarką? Uwielbiasz serial "ER"? To forum jest dla Ciebie! Tylko tutaj możesz wcielić się w postacie takie jak: dr John Carter czy dr Abby Lockhart! Możesz również stworzyć swoją własną postać... I na podstawie serialu oddać się szaleństwu medycyny!

Medyczna strona forum:
Forum od strony medycznej jest bardzo rozbudowane i ciekawe. Zabiegi i operacje sprawiają nam niewątpliwą przyjemność i pozwalają choć przez moment poczuć się jak lekarze prawdziwej izby przyjęć. Rozbudowane i szczegółowe opisy działają na wyobraźnie i dają pełen obraz przebiegu danego zabiegu. Stażyści powoli uczą się przy udziale i pomocy starszych kolegów.
Operacje wymagają zatem od nas cierpliwości i możliwie jak największego zaangażowania. Jednak wszystko jest do zrobienia. Miło jest przecież, nawet wirtualnie, uratować komuś życie.

Rangi i grupy:
Każdy nowy niekanoniczny użytkownik zaczyna, będąc jeszcze studentem, co pozwoli graczowi poszerzyć swoją wiedzę medyczną, jednocześnie dając mu czas na oswojenie się z medyczną stroną forum. Ponad to może na spokojnie zastanowić się czy chce w przyszłości zostać chirurgiem, czy lekarzem pogotowie. Zaliczane praktyki na każdym oddziale ułatwią mu tę decyzję.

Czas i pogoda w grze fabularnej:
Czas i pogoda w grze fabularnej zmieniana jest z każdym nowym dniem, często nawet zmieniany jest w trakcie dnia. Użytkownicy są o tym zawiadamiani, co pozwala dostosować się do panujących w Chicago warunków.

Postacie kanoniczne, a fikcyjne:
Każdy użytkownik ma prawo wyboru. Nadal poszukujemy bohaterów serialu, którzy wciąż tkwią na liście dostępnych postaci kanonicznych. Jeśli jesteś pewny, że dasz radę zagrać swoją ulubioną postacią z serialu i jest ona dostępna, to nie czekaj ! Rejestruj się ! Jeżeli uważasz, że granie wymyślonym przez kogoś charakterem jest dla Ciebie zbyt trudne, możesz stworzyć swojego własnego, fikcyjnego bohatera !


Dostępne postacie kanoniczne:

- Dr Dave Malucci (PORZEBNY !)
- Dr Gregory Pratt (POTRZEBNY !)
- Dr Luka Kovač (POTRZEBNY!)
- Dr Tony Gates(POTRZEBNY!)
- Dr Jeanie Boulet
- Carol Hathaway
- Dr Peter Benton
- Dr Cleo Finch-Benton
- Dr Maggie Doyle
- Dr Elizabeth Corday
- Dr Jing-Mei „Deb” Chen
- Dr Susan Lewis
- Dr John Carter
- Dr Kerry Weaver
- Dr Abby Lockhart
- Dr Neela Rasgotra
- Dr Archie Morris
- Samantha Taggart

Oczywiście można stworzyć także postacie kanoniczne drugoplanowe, który nie występują w spisie np.: pielęgniarz Malik czy recepcjonista Jerry
Atis,
To jest akurat oś odcinka, więc nie będę ci mówić nic o tym. Powiem tylko tyle, że jest naprawdę zakręcony XD...
Valandil Falassion,
Ee... nie. Jeśli to w późniejszych sezonach (6>), to jeszcze nie widziałem. Do tej pory obejrzałem tylko to, co rzucił TVN Siedem, a i tak sporo opuściłem. Dlatego zbieram wszystko na dvd. A co, fajna scenka?
Atis,
A pamiętasz odcinek o tym jak to do szpitala przywieźli zawodnika szkolnej drużyny football'owej...? XD
Atis,
ER to mój ulubiony serial medyczny. House MD i Grey's Anatomy odpadają przy nim. Mam za sobą wszystkie sezony, wszystkie odcinki, dzięki mojej siostrze i matce, chwała im za to.
Uwielbiam kiedy pojawiają się złamania otwarte...
Valandil Falassion,
Serial kiedyś już leciał w tv, ale wtedy go olałem. Miałem naście lat i ciekawsze rzeczy do roboty. Zacząłem oglądać dopiero w tym roku dzięki TVN Siedem... i się zakochałem. Moim zdaniem genialne. Teraz jestem w trakcie zbierania wszystkich sezonów na dvd.
Czy ktoś z Was zna i ogląda ten serial? Jeśli tak, to dlaczego? Bo mnie spodobał się głównie ze względu na humor, ciekawie (i realistycznie) przedstawione relacje międzyludzkie, no i bohaterów, których bardzo szybko można polubić (lub znielubić).
Wczytywanie...