[MA1] ME a trzy instalacje.

No to powiedzcie mi ludzie, powiedzcie jedno: o so chozi?

Dziś usłyszałem od kumpla, że Mass E. można zainstalować trzy razy, następnie trzeba się kontaktować z kimś telefonicznie.

Jeśli to prawda to proponuję rozwinąć ideę - np. można trzy razy uruchomić grę. Jeśli nie przeszedłeś jej za trzema podejściami toś frajero romani. Teraz masz wała i dzwoń do wydawcy i poproś o kod (tylko 30 pln!!!) przedłużający tą piękną rozgrywkę.
Odpowiedz
BioWare ma coraz fajniejsze pomysły, czyż nie?
Ożeszkurna, Tar, przypomniałeś mi o tym ficzerze z limitowana ilością instalacji... chyba zmarnowałam już jeden żeton...
Trzy podejścia? Wątek główny bez większości questów pobocznych da się skończyć w 9 godzin, grając klasą podchodzącą pod masochizm (Infiltrator).
Odpowiedz
Chyba z tego co ja rozumiem to chodzi tu o to, że jedną oryginalną grę można zainstalować na tylko trzech różnych komputerach (a na każdym komputerze nieograniczoną ilość razy). Przy czym jak zmienisz np. kartę graficzną lub procek - to Twój PC jest traktowany jako nowa maszyna Czyli nie jest tak źle

Taki system zastosowano swojego czasu w Bioshocku, po czym uchylono go

[Dodano po 7 godzinach]

No, tak Dopiero teraz przeczytałem, że polska wersja Mass Effect nie ma tego debilnego zabezpieczenia. Ot taki prezent za ponad dwa tygodnie czekania
Odpowiedz
Nie ma zabezpieczenia? Fajnie. Zresztą, wisi mi to. ME napewno będzie siedziało u mnie na dysku przez następny rok... dopóki nie wyjdzie ME2.
Odpowiedz
Mi się to zabezpieczenie podoba. Dostało się nam za piratów. (No i za nas... Wszyscy kiedyś coś sciągneliśmy) Jak dla mnie powinno się to pojawiać częściej, może powinno być trochę łagodniejsze. (Ciekawe, czy byłbym taki odważny gdyby zabezpieczenie jednak pojawiło się w Polsce... )


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Piraci mają mniej problemów z obejściem zabezpieczeń, niż uczciwi gracze z kolejnymi instalacjami... xP
Odpowiedz
← Mass Effect

ME a trzy instalacje. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...