[BGII] kwadraty

Nie wiem o jakie chodzi kwadraty, jest trochę mały ten screen, ale gdzieś to już pisano że BG nie jest przystosowany do visty.
Odpowiedz
Ten screen rzeczywiście jest nie wyraźny. Z tego co widziałem na tym screenie jest dość slabej jakości cos ta grafa. może dlatego że na słabym kompie grasz?
Odpowiedz
niestety pewnie masz geeforca?mi też to wyskakuje na radeonie nie miałem tego problemu:(
Odpowiedz
Zapewne chodzi o te kwadraty przy odsłanianiu obszaru ;> Też coś takiego miałam i chyba naprawiłam, bawiąc się w opcjach gry. Po próbuj z włączaniem i wyłączaniem co poniektórych opcji (jej opis powinien się gdzie tam wyświetlać ).

Problem nie jest wielki, aczkolwiek może powodować dyskomfort.

Jejku, jej jak dawno nie grałam w BG '
Odpowiedz
Na screenie mi to wygląda na za słabą grafikę, albo nieodpowiednią rozdzielczość i gra 'nie wie' co ze sobą zrobić i jak się dostosować. Czyli jak napisano powyżej, trzeba się grzebać w ustawieniach, albo wymienic karte graficzną
Btw. u mnie na Viscie z Geforcem działa jak ta lala
"Kobieta musi być złem - szczęśliwy kto wziął zło najmniejsze."
Odpowiedz
Wejdź w konfigurację i w opcje 2d i 3d, ustaw sprzętowego 3d (wybierz swoją kartę grafiki itd.) i tekstury 32 bitowe. Powinno pomóc, jednak może się wiązać z innym problemem. U mnie zmieniło kolor całej wody w grze na zielony. Jest to jednak mniejsza wada niż mapa która praktycznie uniemożliwia grę.

Odpowiedz
Karta "słaba", to nie ma tutaj zanczenia bo baldur odpala na naprawdę śmiesznych kartach...(chyba 32 wystarczyła) . Ja mam 256 i się kwadraty pojawiają ,po tym jak zaisntalowałem BGT a wcześniej tak nie miałem ,więc podejrzewam że może sterowniki do grafiki coś nie trybią ale ręki to sobie uciąć nie dam...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

kwadraty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...