kwadraty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

LIRAEL,
Karta "słaba", to nie ma tutaj zanczenia bo baldur odpala na naprawdę śmiesznych kartach...(chyba 32 wystarczyła) . Ja mam 256 i się kwadraty pojawiają ,po tym jak zaisntalowałem BGT a wcześniej tak nie miałem ,więc podejrzewam że może sterowniki do grafiki coś nie trybią ale ręki to sobie uciąć nie dam...
Arkham,
Wejdź w konfigurację i w opcje 2d i 3d, ustaw sprzętowego 3d (wybierz swoją kartę grafiki itd.) i tekstury 32 bitowe. Powinno pomóc, jednak może się wiązać z innym problemem. U mnie zmieniło kolor całej wody w grze na zielony. Jest to jednak mniejsza wada niż mapa która praktycznie uniemożliwia grę.
Vixcen,
Na screenie mi to wygląda na za słabą grafikę, albo nieodpowiednią rozdzielczość i gra 'nie wie' co ze sobą zrobić i jak się dostosować. Czyli jak napisano powyżej, trzeba się grzebać w ustawieniach, albo wymienic karte graficzną
Btw. u mnie na Viscie z Geforcem działa jak ta lala
Ati,
Zapewne chodzi o te kwadraty przy odsłanianiu obszaru ;> Też coś takiego miałam i chyba naprawiłam, bawiąc się w opcjach gry. Po próbuj z włączaniem i wyłączaniem co poniektórych opcji (jej opis powinien się gdzie tam wyświetlać ).

Problem nie jest wielki, aczkolwiek może powodować dyskomfort.

Jejku, jej jak dawno nie grałam w BG '
LIRAEL,
niestety pewnie masz geeforca?mi też to wyskakuje na radeonie nie miałem tego problemu:(
Fodro,
Ten screen rzeczywiście jest nie wyraźny. Z tego co widziałem na tym screenie jest dość slabej jakości cos ta grafa. może dlatego że na słabym kompie grasz?
Diego de Gallin,
Nie wiem o jakie chodzi kwadraty, jest trochę mały ten screen, ale gdzieś to już pisano że BG nie jest przystosowany do visty.
Wczytywanie...