[Arcanum] Znawca poszukiwany!

Uwaga, uwaga! Poszukujemy znawcy gry Arcanum. Mamy dla takiej osoby odpowiedzialne i pełne niebezpieczeństw zadanie! Setowe przedmioty i dużo XPków gwarantowane. Uważasz, że się nadajesz? Napisz, sprawdzimy to! (Białogłowe dziewice i smoki involved).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
może to i troszkę stary temat ale chciałby zapytać czy oferta jeszcze aktualna....
Odpowiedz
Stary? W porównaniu z paroma matuzalemami, ten to raczkujący bobas. A pilnowanie interpunkcji i rozpoczynania zdań wielką literą jeszcze nikogo nie zabiło.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
I niektórym pomogło w dostaniu się do Dworu.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Oferta jest jak najbardziej aktualna Teraz nie mam czasu, ale gdzieś po południu napiszę ci PM'kę o co chodzi.

[Dodano po 2 dniach]

Znawca dalej poszukiwany. Pan DK nie sprostał zadaniu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To może, zamiast rozsyłać PM napiszcie dokładnie w tym temacie o co wam chodzi, jeśli zadanie mnie nie przerośnie i będę miał dostatecznie dużo czasu to postaram się pomóc

Odpowiedz
Po(d)pieram Sosnę ( ). Ten test jakoś tak odstrasza. Parę osób na pewno grę zna, a jak będzie jasne o co chodzi to może się zgłoszą i podejmą tej niebezpiecznej misji.
Odpowiedz
Zadania podjął się już Rang Zobaczymy jak mu pójdzie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ok, ale jeśli to takie trudne zadanie to każda pomoc może się przydać, więc mimo wszystko sądzę, że możecie napisać na czym to zadanie ma polegać

Odpowiedz
Zadanie jest raczej dla jednoosobowego komanda Chyba, że Rang potrzebowałby pomocy, to niech on wtedy się do ciebie zgłosi.

[Dodano po 2 latach]

Temat nadal aktualny Mamy niedokończoną solucję zadań pobocznych i szukamy kogoś, kto podjąłby się dokończenia. Chętnych zapraszam do mnie na PW.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
znawca już chyba nieposzukiwany - zdaje sie że obecnie w necie znajdzie sie odpowiedź na wszystko o wspaniałym arcanum, swego czasu sam wiele w nim przemierzyłem. Pozdrawiam.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Znawca poszukiwany! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...