Znawca poszukiwany! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_aNDRE*,
znawca już chyba nieposzukiwany - zdaje sie że obecnie w necie znajdzie sie odpowiedź na wszystko o wspaniałym arcanum, swego czasu sam wiele w nim przemierzyłem. Pozdrawiam.
Medivh,
Zadanie jest raczej dla jednoosobowego komanda Chyba, że Rang potrzebowałby pomocy, to niech on wtedy się do ciebie zgłosi.

[Dodano po 2 latach]

Temat nadal aktualny Mamy niedokończoną solucję zadań pobocznych i szukamy kogoś, kto podjąłby się dokończenia. Chętnych zapraszam do mnie na PW.
Sosna,
Ok, ale jeśli to takie trudne zadanie to każda pomoc może się przydać, więc mimo wszystko sądzę, że możecie napisać na czym to zadanie ma polegać
Medivh,
Zadania podjął się już Rang Zobaczymy jak mu pójdzie.
Finrod,
Po(d)pieram Sosnę ( ). Ten test jakoś tak odstrasza. Parę osób na pewno grę zna, a jak będzie jasne o co chodzi to może się zgłoszą i podejmą tej niebezpiecznej misji.
Sosna,
To może, zamiast rozsyłać PM napiszcie dokładnie w tym temacie o co wam chodzi, jeśli zadanie mnie nie przerośnie i będę miał dostatecznie dużo czasu to postaram się pomóc
Medivh,
Oferta jest jak najbardziej aktualna Teraz nie mam czasu, ale gdzieś po południu napiszę ci PM'kę o co chodzi.

[Dodano po 2 dniach]

Znawca dalej poszukiwany. Pan DK nie sprostał zadaniu.
Matthias Circello,
I niektórym pomogło w dostaniu się do Dworu.
Rangramil,
Stary? W porównaniu z paroma matuzalemami, ten to raczkujący bobas. A pilnowanie interpunkcji i rozpoczynania zdań wielką literą jeszcze nikogo nie zabiło.
DekardKein,
może to i troszkę stary temat ale chciałby zapytać czy oferta jeszcze aktualna....
Medivh,
Uwaga, uwaga! Poszukujemy znawcy gry Arcanum. Mamy dla takiej osoby odpowiedzialne i pełne niebezpieczeństw zadanie! Setowe przedmioty i dużo XPków gwarantowane. Uważasz, że się nadajesz? Napisz, sprawdzimy to! (Białogłowe dziewice i smoki involved).
Wczytywanie...