Klasa

Co prawda jestem tu nowa, ale fajnie poczytać o waszych postaciach. Stwierdziłam, że macie mega fajne koncepcje kensai/mag na pewno zostanie niezwłocznie przetestowane. Ja nie będę na pewno oryginalna ale mam elfią łowczynię, która włada łukiem i włócznią (miecze wydały mi się nieco banalne) Grał ktoś może taką postacią lub próbował coś zamiast miecza ?
Odpowiedz
miecze niby banalne, ale jest ich najwięcej. dwa. granie łukiem będzie nudne - stoisz i strzelasz, a tak to masz woja frontmena, i polatasz na froncie, dostaniesz w tyłek
Odpowiedz
Wskrzeszę sobie ten temat (a co )
Pamiętam że w BG II grywałem różnymi klasami. Paladyn- Łowca nieumarłych był moim ulubieńcem. Grałem też elfim wojownikiem-magiem i łowcą-kapłanem.
Ostatnio grywam Wojownikiem/Złodziejem. Mam nieco wygodną grę całkiem nieźle radzę sobie z pułapkami i zamkniętymi skrzyniami lub drzwiami. Jak na razie taki styl postaci mi odpowiada.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja od dawna zawsze lubiłem te niskie, krępe, brodate karły a w szczególności jeśli mogły one być kapłanami jakiegoś boga. Uwielbiałem składać ich na wiele różnych sposobów w zależności od reszty drużyny. Potrzebujemy tank'a nie ma problemu. Trzeba leczyć? OK. Niszczymy i rzucamy zaklęcia we wrogów. Jasne.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Klasa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...