Buka

Zielony Pysio ulubionym jego jest!
Ulubionym wszystkich jest oooon!;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Ok, dobra, to mnie rozwaliło Google wie wszystko

Mnie tam bardziej podoba się inne zdjęcie z tej stronki gdzie jest pysiowe. To: http://maped.files.wordpress.com/2007/07/p7031351.jpg

No i napis nad nim:
"Doszliśmy wspólnie do wniosku że jestem nieudacznikiem życiowym. Nie dostałem się na asp, mam wyimaginowaną(właściwie to wymarzoną…) dziewczynę(…i wcale nie jest moją dziewczyną), jestem frustratem seksualnym, kiedy zapraszam ludzi na ognisko zaczyna padać a pan Staś nie przywozi drewna. I nie podołałem…"

Hm hm, ciekawe.
Odpowiedz
Czekaj, czekaj, żeby nie było, napis tyczy się Mapeda, człowieka do którego ten blog należy i który to owy tekst napisał. Zdjęcie zaś pochodzi z rzeczonego ogniska które się odbywało u niego...w kuchni XD .
I to idzie tak:

Cytat

Z tym ogniskiem to było tak że na początku wszystko się spier****ło! A później to już było tylko lepiej
i potem jest moja roześmiana morda która ma zilustrować to że faktycznie było lepiej...!???
Odpowiedz
Coś mi faktycznie opis do ciebie nie pasował, ale byłeś na pierwszym planie właściwie na każdym zdjęciu Tosty wyglądają smakowicie.
Odpowiedz
Jaki kolor ma Twój dres?
I kiedy odkupisz mi "Demona i Pannę Prym"?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Miło Cię widzieć po długiej przerwie. Mój dres jest czarny (wrzucę zdjęcie na NK ). Książkę dostaniesz jak tylko się spotkamy .
Odpowiedz
Cholera, znam człowieka którego wybija na pierwszym zdjęciu w images.google!
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
A co z Pysiami?
Odpowiedz
Ale jak to? Cóż masz na myśli?
Odpowiedz
Bukaaaaaaaaa... Ty wiesz
Odpowiedz
Wygramy go lub przegramy ; ).
Odpowiedz
← Użytkownicy

Buka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...