[MUZYKA] R.E.M.

Na pewno ktoś z Was słyszał o zespole R.E.M. Napiszcie, co o nim sądzicie.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Bardzo lubię niektóre piosenki R.E.M. Prym wiodą "Shiny Happy People" (genialna - w życiu nie słyszałem tak podnoszącej na duchu piosenki), "Everybody hurts" (dla odmiany melancholia - też wspaniała), "Losing My Religion" (jedna z niewielu piosenek z dzieciństwa, której tytułu nigdy nie znałem ) i "Bad Day" . Poza tym lubię głos Michaela Stipe'a - jeden z bardziej charakterystycznych głosów męskich, jakie znam. Świetny zespół

PS.: Peter Buck i jego mandolina są arcypocieszni ;D
Odpowiedz
Płyta Automatic for the people Mhrr. Out of time też dobra. W tym roku wydali płytę i szczerze mówiąc zawiodłem się, nic szczególnego. Jedyne czego żałuje to że Yorke i Stipe ze soba nie współpracują częściej. Boski duet.
Odpowiedz
Jest także "Imitation of Life", bardzo dobry utwór. Jednak "Losing My Religion" jest najbardziej cenionym utworem tego zespołu i są ku temu powody.
A "Shiny Happy People" chyba nie miało być tak optymistyczne jak się zdaje..

Odpowiedz
A utwór Me In Honey? On też jest bardzo fajny
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Tego nie znam. Aaaaale sobie właśnie przypomniałem o jednym z moich ulubionych utworów! Wiedziałem, że w poprzednim poście czegos brakowało. Jednym z moich najulubieńszych utworów R.E.M. jest "End of the World"! Naprawdę wspaniały!
Poza tym godzi się wspomnieć, że zespół ma kilka naprawdę rewelacyjnych teledysków.

Odpowiedz
A czemu nikt jeszcze nie wspomniał o Belong z Out of Time?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] R.E.M. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...