Witamy na nowym Game Exe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Dobra robota, a pamiętam czasy jak trwały prace nad poprzednim layoutem, który bądź co bądź też był bardzo dobry i przez wiele lat dobrze służył. Ale fakt, pewne zmiany od czasu do czasu są potrzebne
Niblla,
Ej ta nagła poprawa grafiki, sprawia, że mój stary telefon się zacina na stronie... Duże brawa za ogrom pracy jaki to kosztowało.
Nazin,
@Arcodes: Też dorobię
Arcodes,
@Nazin

Dobrze to słyszeć Podpisuje się te pod pytaniem Maxosha o edycję komentarzy jak i cytowanie z poziomu newsa.
Obserwator,
No, no ,no jaka rewelacyjna zmiana Bardzo się cieszę, że GE jeszcze istnieje i nie daje o sobie zapomnieć, a odświeżenie wyglądu strony i tym samym forum to zmiana zdecydowanie na plus
Dobra robota
Maxosh,
Hm... Jest... inaczej. Pierwsze wrażenie dość kontrowersyjne i pstrokate, ale przyzwyczaję się

XD Czeka was jeszcze sporo pracy nad czcionkami i kolorystyką, zanim moje oczy będą w pełni zadowolone...

Np. pasek który w tym momencie wyświetla mi się w tej chwili po prawej stronie - ten z listą artykułów posegregowanych alfabetycznie bardzo mi się nie podoba


EDIT: Drażni też brak obramowań wokół obrazków. Przejście z obrazka na białe tło niespecjalnie mi się podoba Jakaś minimalna (dosłownie na jeden piksel szerokości) ramka by się przydała.

PS: Apropos usprawnień. Czy planujecie wstawienie opcji edycji komentarzy bez konieczności wchodzenia na forum?
Eneworth,
WOW! Naprawdę świetnie to wszystko wygląda
Nazin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arcodes dnia środa, 23 listopada 2016, 11:31 napisał

A strona mobilna też będzie?


Taki jest plan, najpewniej coś prostego najpierw - a potem wersja w pełni responsywna.
Gość_Toxy*,
Rewelacja, świetnie wygląda!
Arcodes,
A strona mobilna też będzie?
Wroobelek,
Super, czuć powiew świeżości, wiatr pozytywnych zmian.
Matthias Circello,
Dzięki Marcin, oby takich opinii było jak najwięcej.
Gość_Marcin J.*,
Nowa odsłona wygląda - nomen omen - fantastycznie
Tokar,

Gruntowny remont za nami, w planach jeszcze parę robót wykończeniowych i kilka delikatnych uderzeń młotkiem, lecz nowa wersja naszego serwisu ma swoją oficjalną premierę właśnie dziś.

nowe szaty ge class="lbox">nowe szaty ge

To, co najmocniej rzuca się w oczy, to odświeżona szata strony, która zapewni Wam jeszcze lepszy dostęp do najciekawszych i najistotniejszych treści, jak również znacząco ułatwi wgląd w segmenty portalu zgodne z indywidualnym preferencjami każdego czytelnika przekraczającego nasze fantastyczne progi. Mamy również nadzieję, że docenicie dużo bardziej funkcjonalną wyszukiwarkę, kompleksowy system powiadomień oraz zdecydowanie większą możliwość prezencji, w tym okazję do stworzenia autorskiej biblioteki gier, filmów czy książek.

Oczywiście, to nie wszystkie niespodzianki oraz usprawnienia, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was. Liczymy jednak, że odkryjecie je sami i podzielicie się z nami swoimi ciekawymi przemyśleniami.

PS. Jeżeli napotkacie na jakiś błąd lub Wasze czujne oko wyłapie pewne niedoskonałości, to zgłaszajcie je w tym temacie. Nasi fachowcy postarają się załatwić każdy problem od ręki.

Wczytywanie...