[Game Exe] [Ogłoszenie redakcyjne] Nowy redaktor naczelny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Wieści dla plebsu, coby w blasku złotego tronu ocieplił skostniałe członki xD.
dunio1,
My tez mamy taka nadzieje
Ati,
Dzięki Wam ogromne. Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom.
Wroobelek,
Na wstępie chciałbym podziękować Tokarowi za kawał naprawdę dobrej roboty, którą do tej pory odwalał. A Tobie, Ati - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-D.
Umarł król, niech żyje królowa!
DonSzabla,
Pozostaje mi życzyć powodzenia :-)
Frey,
God save the Queen!
Jezid,
Mówisz o pszczółkach czy o mróweczkach? Chociaż w sumie na jedno wychodzi odczytując analogię.
Courun Yauntyrr,
Od dawna to robisz, ale prawdziwa królowa jest tylko jedna.
Niblla,
To teraz oddajemy cześć królowej?
Vitanee,
Hurra, hurra!
Ati,

Wczoraj Tomasz "Tokar" Tokarczyk zrezygnował z funkcji naczelnego. Jego miejsce zajęłam ja, Marta "Ati" Kucharska. Na portalu udzielam się już od wielu lat. Przez ten czas pisałam dla was o wielu grach, recenzowałam książki, przeprowadzałam wywiady i przesiadywałam nocami na forum. W ostatnim czasie byłam też zastępcą Tokara, dlatego w polityce prowadzenia portalu wiele się nie zmieni.

sala tronowa class="lbox">sala tronowa

Nadal będziemy się zajmować cRPGami oraz grami bliskimi fantastyce, recenzować książki, filmy, a także – niedawno dołączone do naszej tematyki – planszówki i komiksy. Słowem wszystko, czym miłośnik fantastyki może sobie uprzyjemnić czas. W dostarczaniu wam pierwszorzędnych kąsków pomoże mi Michał "Hrywi" Rejmer, jako mój zastępca. Moim głównym celem będzie zwiększenie ilości artykułów o grach, przykładowo będą to mniejsze, ale częstsze aktualizacje starych i nowych działów. Częstsze zapowiedzi mogących zainteresować was tytułów oraz recenzje niezależnych produkcji.

Czeka nas ciekawy i pracowity sezon jesienno-zimowy. To nie tylko premiery dużych tytułów jak "Fallout 4" czy "Sword Coast Legends", ale także coraz więcej zapowiadanych mniejszych i większych cRPGów, których swoją drogą popularność wzrasta! To nas bardzo cieszy i oznacza, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze więcej tekstów dla nas o grach. Mamy nadzieję, że będziecie nam dalej towarzyszyć!

A jeśli lubicie dzielić się swoim zdaniem i chcielibyście nam pomóc zapraszam do dołączenia do naszej radosnej ekipy. Wszystkich nas możecie też spotkać na forum, gdzie spróbujemy wam pomóc nie tylko w problemach technicznych, ale także podyskutujemy o fantastyce i nie tylko.

Tokarowi dziękujemy za wszystkie spędzone z nami lata oraz pracę włożoną w rozwój portalu. Choć zasiadał na stanowisku redaktora naczelnego względnie krótko, to rozpoczął okres wielu zmian, które będę kontynuować. Mam jednak nadzieję, że czasem jeszcze nas zaszczyci newsem czy dwoma. A może nawet recenzją?

Wczytywanie...