[The Elder Scrolls VI] The Elder Scrolls VI? Minie jeszcze dużo czasu... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 22:21 napisał

Morrowind? Cud, miód i orzeszki. Tylko reguł trzeba przestrzegać - Konkwista... Obrazki przypadkowe, gdybym przypadkiem jeszcze, z sentymentu, zagrał, to podmienię.


Może, ale taka pusta eksploracja to nie mój świat. Ja potrzebuję konkretów, a nie poszukiwać. Jestem prostym człowiekiem.
Sosna,
Skąd tyle hejtu na Skyrima? To jedna z lepszych gier ostatnich lat i szkoda, że na horyzoncie nie ma kontynuacji, bo byłaby ona pewnie bardzo solidną produkcją.
Jezid,
Morrowind? Cud, miód i orzeszki. Tylko reguł trzeba przestrzegać - Konkwista... Obrazki przypadkowe, gdybym przypadkiem jeszcze, z sentymentu, zagrał, to podmienię.
Lionel,
Matko, to już 4 lata?! A mi się nadal śni w koszmarach Morrowind i niezliczone próby przejścia tego cholerstwa.
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 18:23 napisał

Aż tak Twoim zdaniem Bethesda psuje stare klasyki?

TESY zawsze byly badziewne pod wzgledem fabuly, ich NPC tez byly jak kukly bez emocji, oraz malo interesujacymi dialogami. I dlatego dla mnie TESY sa najgorszymi crpg dla mnie, nawet pomimo ze w tes oblivion gralo mi sie bardzo przyjemnie i gralo mi sie lepiej niz w takiego da1 czy me.
Mikeal,
Mutków jest mało i większości są przyjazne.
Ati,
Ale boję się mutków
Mikeal,
To zamiast grać w zabugowanego i kiepskiego Skyrima, zagraj w sobie w zarąbistego i całkiem nieźle zoptymalizowanego Fallouta: New Vegas.
Ati,
Ja TESy zaczęłam w ogóle od Skyrima. I chociaż wiem, że miał mnóstwo okropnych błędów i był kiepski to jakoś lubię w niego grać. Jeden z niewielu tytułów, który tak długo męczę.
Mikeal,
TES skończyło się na Daggerfallu.
Ati,
Aż tak Twoim zdaniem Bethesda psuje stare klasyki?
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 16:08 napisał

Są dla Ciebie aż tak złe?

Tak Chociaz i tak wolalbym aby robili te swoje TESY zamiast Falloutow.
Jezid,
Uprzedzenia Były lepsze i gorsze, ale wolę te pierwsze pamiętać.
Ati,
Są dla Ciebie aż tak złe?
dunio1,
No i dobrze, im mniej TESÓW, tym lepiej
Ati,

Pete Hines mówi ostatnio dużo, na szczęście nie tylko o nowym Falloucie. A może nieszczęście? Zapytany w czasie tegorocznego Gamescomu o nową odsłonę "The Elder Scrolls" odpowiedział, że Bethesda raczej nie prędko są za nią zabierza. I chociaż od premiery "Skyrima" minęły już prawie cztery lata studio nawet jeszcze nie planuje kolejnej części.

skyrim class="lbox">skyrim

W tej chwili wszyscy pracownicy skupiają się na Falloucie 4, a kiedy skończą tytuł zajmą się dodatkową zawartością. Hines twierdzi, że minie jeszcze dużo czasu, zanim zaczną myśleć o kolejnej grze, bo studio zawsze pracowało tylko nad jednym tytułem.

Wczytywanie...