[The Elder Scrolls VI] The Elder Scrolls VI? Minie jeszcze dużo czasu...


Pete Hines mówi ostatnio dużo, na szczęście nie tylko o nowym Falloucie. A może nieszczęście? Zapytany w czasie tegorocznego Gamescomu o nową odsłonę "The Elder Scrolls" odpowiedział, że Bethesda raczej nie prędko są za nią zabierza. I chociaż od premiery "Skyrima" minęły już prawie cztery lata studio nawet jeszcze nie planuje kolejnej części.

skyrim class="lbox">skyrim

W tej chwili wszyscy pracownicy skupiają się na Falloucie 4, a kiedy skończą tytuł zajmą się dodatkową zawartością. Hines twierdzi, że minie jeszcze dużo czasu, zanim zaczną myśleć o kolejnej grze, bo studio zawsze pracowało tylko nad jednym tytułem.

Odpowiedz
Uprzedzenia Były lepsze i gorsze, ale wolę te pierwsze pamiętać.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 16:08 napisał

Są dla Ciebie aż tak złe?

Tak Chociaz i tak wolalbym aby robili te swoje TESY zamiast Falloutow.
Odpowiedz
Aż tak Twoim zdaniem Bethesda psuje stare klasyki?
Odpowiedz
TES skończyło się na Daggerfallu.
Odpowiedz
Ja TESy zaczęłam w ogóle od Skyrima. I chociaż wiem, że miał mnóstwo okropnych błędów i był kiepski to jakoś lubię w niego grać. Jeden z niewielu tytułów, który tak długo męczę.
Odpowiedz
To zamiast grać w zabugowanego i kiepskiego Skyrima, zagraj w sobie w zarąbistego i całkiem nieźle zoptymalizowanego Fallouta: New Vegas.
Odpowiedz
Mutków jest mało i większości są przyjazne.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 18:23 napisał

Aż tak Twoim zdaniem Bethesda psuje stare klasyki?

TESY zawsze byly badziewne pod wzgledem fabuly, ich NPC tez byly jak kukly bez emocji, oraz malo interesujacymi dialogami. I dlatego dla mnie TESY sa najgorszymi crpg dla mnie, nawet pomimo ze w tes oblivion gralo mi sie bardzo przyjemnie i gralo mi sie lepiej niz w takiego da1 czy me.
Odpowiedz
Morrowind? Cud, miód i orzeszki. Tylko reguł trzeba przestrzegać - Konkwista... Obrazki przypadkowe, gdybym przypadkiem jeszcze, z sentymentu, zagrał, to podmienię.
Odpowiedz
Skąd tyle hejtu na Skyrima? To jedna z lepszych gier ostatnich lat i szkoda, że na horyzoncie nie ma kontynuacji, bo byłaby ona pewnie bardzo solidną produkcją.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 22:21 napisał

Morrowind? Cud, miód i orzeszki. Tylko reguł trzeba przestrzegać - Konkwista... Obrazki przypadkowe, gdybym przypadkiem jeszcze, z sentymentu, zagrał, to podmienię.


Może, ale taka pusta eksploracja to nie mój świat. Ja potrzebuję konkretów, a nie poszukiwać. Jestem prostym człowiekiem.
Odpowiedz
← Nowości

[The Elder Scrolls VI] The Elder Scrolls VI? Minie jeszcze dużo czasu... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...