Znamy nowego odtwórcę Spider-Mana! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Wiesz takich skoków z wysokości to łatwo się nauczyć, najważniejsze to się nie bać, więc ta jego akrobatyka do mnie nie trafia bo nic nadzwyczajnego do tego zapewne przy bardziej skomplikowanych wyczynach i tak będzie trzeba wołać profesjonalistów albo linkę.
Po wyglądzie wrzuciłbym go do gimnazjum gdzie pewnie byłby dręczony czy coś xD
Setillos,
Tak patrząc po samej twarzy coś mi ten chłopaczek nie pasuje. Nie wiem czemu, ale co ja tam się znam, przecież nie przeszkadza mi obsadzenie Jesse'iego Eisenberga w roli Lexa Luthora. x]
LordAndreKB,
Oczywiście, na polskich stronach nie ma ani słowa o jego głównej roli w "Billy Elliot the Musical" w latach 2008-2010 XD
No dobra, teoretycznie "musical" nie bardzo pasuje do roli Spider-Mana, ale za umiejętności aktorskie i sprawność fizyczną poręczyć już może.
Dobra, ludzie, zanim będziecie oceniać, czy pasuje do roli, czy nie, może dajcie mu sięwykazać, co?
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia środa, 24 czerwca 2015, 13:34 napisał

Może to błąd mojego telefonu ale nie mam tych filmów akrobatycznych a tak jakoś za młodo sam aktor mi wygląda jak na człowieka pająka, który pracował jako wolny strzelec w gazecie.


Na razie Peter nie będzie pracował w gazecie, skoro wciąż chodzi do liceum, więc wiek raczej by się zgadzał A co do filmików - mogą nie działać na komórce, pochodzą z Instragrama, na kompie powinny się odtworzyć.
dunio1,
W ogole ten aktor nie pasuje do roli
Niblla,
Może to błąd mojego telefonu ale nie mam tych filmów akrobatycznych a tak jakoś za młodo sam aktor mi wygląda jak na człowieka pająka, który pracował jako wolny strzelec w gazecie.
krzyslewy,

Wreszcie doczekaliśmy się wyboru aktora, który wcieli się w nowego Spider-Mana. Do tej pory wiedzieliśmy, że trwają poszukiwania osoby w młodym wieku, ponieważ bohater będzie jeszcze chodził do liceum. Pojawiali się różni kandydaci – głównym z nich była gwiazda "Gry Endera", czyli Asa Butterfield. Padła jednak wieść, że przestał się liczyć w finalnych zmaganiach. Kto ostatecznie zdobył rolę Pajęczaka? Tom Holland.

spider-man

Aktor w roli Spider-Mana zadebiutuje w filmie "Captain America: Civil War", tak jak powszechnie podejrzewano. Kandydatów sprawdzano w scenach z Tonym Starkiem – specjalnie więc pojawił się Robert Downey Jr. Marvelowi zależało, aby aktorzy dobrze rozumieli się na ekranie. Potem dołączył też Chris Evans, czyli Kapitan Ameryka. Tom Holland jako jedyny został sprawdzony z scenach z nim – one przesądziły o daniu mu roli.

spider-man

Wcześniej Tom Holland zamieścił kilka filmików pokazujących jego zręczność, która pasowałaby do Spider-Mana. Znajdziecie je poniżej. Warto jeszcze dodać, że zdaniem Variety.com Pajęczak w "Civil War" wystąpi tylko epizodycznie. Mówi się, że Holland spędzi na planie tydzień.

Znamy także reżysera solowego filmu o Spider-Manie. Został nim Jon Watts, którego osobiście wybrał Kevin Feige. Na koncie ma tylko horror pt. "Klaun", lecz jest utalentowany i jeszcze nie wyrobił sobie marki w Hollywood.

spider-man

Watts konkurował głównie z dwoma reżyserami: Johnem Francisem Daleyem i Jonathanem M. Goldsteinem. Obaj jednak zrezygnowali, gdyż walka o stanięcie za kamerą była zbyt wymagająca i frustrująca. Premiera solowego filmu ze Spider-Manem nastąpi w 2017 roku. Jak oceniacie wybór Toma Hollanda na Petera Parkera?

Wczytywanie...