"Człowiek ze stali" dostaje baty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ranger Krzyś,
Szczerze mówiąc, spora część z tych argumentów to zwykłe czepialstwo. W tym momencie nei będę się rozwodził nad każdym "ale". Zbiorę zarzuty krytyków, pogadam z Wiktulem i może uda mi się namówić go do napisanie wspólnie ze mną artykułu "w obronie supermana".
Frey,
Niestety mnóstwo racji. Scenariusz jest idiotyczny, który nie ma sensu za grosz.
Ranger Krzyś,

Pamiętacie moją z Wiktulem, pełną "ochów i achów" recenzję "Man of Steel"? Cóż, wychodzi na to, że należymy do tego nielicznego grona (ale z nami jest choćby Angry Joe czy ciut mniej znany – "Kur, który kleknął przed Zodem") fanów, którym nie przeszkadza to, co uczynił supermanowi Zack Snyder.

superman, man of steel, człowiek ze stali

A potęga sił ciemności rośnie – zgodnie z daną obietnicą, wideobloger Ichabod, postanowił w półgodzinnym materiale udowodnić, że film Snydera jest po prostu głupi. Dokładnie – głupi.

Nie chodzi tu o to, że nowa interpretacja bohatera,nie przypadła krytykowi do gustu. Ichabod ma "ból" do twórców o scenariusz, pełny jego zdaniem głupot, niekonsekwencji i amatorszczyzny. Uff, zarzuty są srogie – myślę, że warto się z nimi zapoznać, traktując to jako przeciwwagę do naszej pozytywnej recenzji z lipca, co może być cennym przyczynkiem do wyrobienia sobie zdania o "Man of Steel". A nade wszystko najlepiej zobaczyć sam film. Co zresztą polecam przed obejrzeniem tego materiału, bo jest pełen spojlerów.

  • Część I
  • Część II
Wczytywanie...