[Wikingowie] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Shaveras,
No i warto jeszcze dodać, że za niedługo, bodaj w styczniu czy jakoś w lutym ma wyjść drugi sezon! Także polecam nadrabiać zaległości, naprawdę warto
E.M.Thorhall,
Charon - koniecznie nadrób. Naprawdę niewiele jest tak dobrych seriali. A jako, że wciąż jestem zafascynowana wikingami, oglądanie go było dużą przyjemnością i już nie mogę doczekać się drugiego sezonu.
Jak dla mnie 10/10
Tokar,
Zaiste, świetny serial i z niecierpliwością czekam na drugi sezon, bo będzie się działo. Dodam tylko, że plusem jest brak popularnego "szczucia cycem", co często zdarza się w serialach o tematyce historycznej. Znaczy się, jest golizna i seks, ale gra on tutaj rolę dobrej przyprawy, a nie stanowi trzon wątku głównego.
Charon,
Ja nie oglądałem i chyba muszę nadrobić.
krzyslewy,
W pełni zgadzam się z recenzją. "Vikings" to naprawdę świetny serial ze wspaniale wybudowanym klimatem, który tworzą barwne scenerie czy nastrojowa muzyka. Nie od razu mnie wciągnął z powodu wymienionego nierównego tempa akcji. Szczególnie pierwsze dwa-trzy odcinki jakoś tak oglądałem ze średnią ciekawością i ratowała je jedynie wikingowa tematyka, do której mam słabość. Później jednak robiło się coraz ciekawiej, fabuła była prawdziwie brutalna, a główny bohater nabierał coraz ciemniejszych rysów, pokazujących, że nie jest nieskazitelnie dobry. Dodam jeszcze, że najbardziej podobał mi się wątek Athelstana, chrześcijanina, powoli przechodzącego na wiarę pogańską. Była to zresztą moja ulubiona postać - taki niewinny, słaby i uległy, niesamowicie wyróżniający się od brutalnych i szorstkich wikingów... Tak więc ode mnie: 8,5/10
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Wikingowie"!

Wikingowie z pewnością stanowią jeden z najbardziej popularnych i najbardziej utartych tematów we współczesnej popkulturze, przewijają się z coraz większą intensywnością w filmach czy w grach. Odpowiedź na pytanie, dlaczego tak jest, zdaje się oczywista; dla tych kilku niezaznajomionych z tematem śpieszę wyjaśniać – "because vikings are awesome"! Tak, bardziej od piratów, space marinesów, a już na pewno mocniej od spiczastouchych panów poprzebieranych w aksamitne sukienki. W mitologii nordyckiej, jak i w przekazach historycznych dotyczących tych dumnych łupieżców, jest coś pociągającego i magicznego, coś, dzięki czemu ich dzieje trwale zapisały się w pamięci potomnych oraz fascynują ludzi do dziś, stanowiąc wdzięczny i komercyjnie opłacalny temat do wykorzystania.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...