[Teaser] Zła "Czarownica" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Problem się zaczyna dopiero, wtedy gdy się czepia (tak jak ja) o nieistniejące błędy .
cyberpunk,
Czepiacie się o błędy a każdy je kiedś popełniał... Liczy sięchyba treśc napisanego tekstu, prawda?
Wroobelek,
Przymiotniki, jak np. "polskie", "irlandzkie" w środku zdania piszemy z małej litery. Ale to tylko taka drobna sugestia - nie, żebym zamierzał kopać leżącego, czy coś.
;-P
Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

Daleju, więcej książek trzeba czytać, bo to już druga po "rodzimym" twoja wpadka


Jest coś o czym nie wiem? Jeśli dobrze pamiętam to chodziło mi o to czy rodzime (dla nas) to Polskie, czy (dla nich) Irlandzkie(czy gdzie to tam kręcą).

Co do filmu, nie zamierzam oglądać po raz tysięczny mielenia bajek.
Medivh,
Daleju, więcej książek trzeba czytać, bo to już druga po "rodzimym" twoja wpadka

A co do filmu, mam tylko jedną konkluzję po trailerze: Rita z "Power Rangers" w Czarnokolcym Labiryncie Raveli
Tokar,

Cytat

Ja serio widzę?


wyłuszczyć — wyłuszczać
1. «przedstawić coś szczegółowo»
2. «obrać owoc, nasienie itp. z łuski»

Z serii Game Exe bawi i uczy, Dalej.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

Przy okazji mi wyłuszczcie

Ja serio widzę?
Tokar,

Fani Angeliny Jolie mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Aktorka po kilkuletniej przerwie powraca na duży ekran jako Diabolina. "Czarownica", to następna wysokobudżetowa produkcja Disneya, będąca wariacją na temat baśni o "Śpiącej Królewnie". Jak wiadomo, stary i sprawdzony kotlet z nowymi przyprawami sprzedaje się najlepiej, więc... zieeeew... przepraszam.

czarownica

Wybaczcie delikatną zdawkowość i znudzenie, ale pierwszy teaser produkcji wywołał u mnie jedynie chłodną obojętność. Także tego, może to przez ogólne przemęczenie, ale delikatnie nie ogarniam ekscytacji ludzi tym materiałem, a w sieci hype sięgnął prawdziwego zenitu.

Zresztą, może obejrzyjcie sami i oceńcie. Przy okazji mi wyłuszczcie, gdzie leży fenomen tego filmu, bo na chwilę obecną go nie dostrzegam.

Charakteryzacja Jolie jest w porządku, ale wybitnym arcydziełem w tej dziedzinie z pewnością bym jej nie określił. Także efekty specjalne, które ewidentnie wymagają dodatkowego dopieszczenia i miłości przez fachowców, bo póki co prezentują mocno nierówny poziom. Nie wiem, czy właśnie na nie poszło te 200 milionów dolców, ale na miejscu producentów składałbym wniosek o reklamację i kopnąłbym mocno w tyłek firmę Digital Domain, aby coś takiego się nie powtórzyło w późniejszych materiałach. Inaczej... ulala... nie wiem, czy mój umysł ponownie przetrawi tę lichą ścianę cierni.

[Opis dystrybutora] Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" – Diaboliną.

Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

"Czarownica" trafi na ekrany kin 30 maja 2014 roku. W głównych rolach zobaczymy Angelinę Jolie, Sharlto Copleya, Ellę Fanning, Sama Rileya oraz Juno Temple.

Wczytywanie...