[Pacific Rim] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

timi,
Nie wiem wogóle po co powstał "Atlantic Rim"...
Wiktul,
Chyba rimming
Trzeci Kur,
Wiktul, spróbuj więc "Atlantic Rim";)
Hassan',
Ron był fajny, choć scenariusz próbował go pognębić na każdym kroku.
Wiktul,
W istocie, film był dokładnie tym, czego się spodziewałem. Nie było w nim niczego, co nie pojawiłoby się wcześniej w innych badziewiach tego typu. Nie ma co wymieniać kolejnych elementów, gdyż wszystkie są warte tyle samo. WŁĄCZNIE z efektami specjalnymi, bo te również muszą być osadzone w jakimkolwiek kontekście, którego tu nie ma i generalnie rzecz biorąc nie ma już żadnego "łaaaaaał!" w kolejnych wytworach rzesz grafików skądśtam.

0/0
Gość_bop*,
film nie był aż tak tragiczny pod względem gry aktorskiej. Wygrywał sporo choćby względem 'Człowieka ze stali'. Ron Perlman był dla mnie tym samym Ronem Perlmanem co w ostatnich kilku filmach, robi dobre wrażenie ale głównie takie samo jak ostatnio:p

Poza tym fajnie delToro wykorzystał swoje zamiłowanie do robali i mechanizmów zębatych:p
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Pacific Rim"!

Guillermo del Toro ostatnio nie kojarzy mi się najlepiej. Nie tak dawno oceniałem tragiczną "Mamę", której był producentem. Ponowne promowanie filmu jego nazwiskiem nie wywołało we mnie pozytywnych uczuć. Jednakże Meksykanin stanął tym razem sam za kamerą, co sprawiło, że postanowiłem dać mu jeszcze jedną szansę. Będąc wcześniej na "World War Z" widziałem trailer tego filmu. Zapowiadała się porządna rozwałka z udziałem kilkudziesięciometrowych potworów oraz mechów. Nastawiając się na 100% odmóżdżającej akcji zasiadłem wygodnie w kinowym fotelu. Nadmienię tylko, że nigdy nie widziałem żadnej części serii "Transformers", do której przyrównuje się ten film. Mnie kojarzyło się to raczej z "Power Rangers", gdzie nasi dzielni kolorowi wojownicy walczyli w Megazordzie z powiększonymi tworami Rity.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...