Nominuj swoich faworytów do Zajdla! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Oddałem głos na młodych i mniej znanych: POWIEŚĆ 1.Dybuk, Marek Świerczek 2.Ja, potępiona, Katarzyna B. Miszczuk 3.Śmierciowisko, Anna Głąb OPOWIADANIE 1.Głód, Anna Brzezińska 2.Tabularazacja, Grzegorz Janusz Zobaczymy, kto wpadnie na główną listę.
krzyslewy,

zajdel, nominacje

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych nominacjach do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla przyznawanej polskim powieściom i opowiadaniom. Na każdą z dwóch kategorii można podać pięć typów, ważne jednak, aby zostały one wydane/opublikowane w ubiegłym roku kalendarzowym. Zgłaszać je można pocztą elektroniczną na adres zajdel@fandom.art.pl oraz pocztą tradycyjną – adres korespondencyjny i więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Jeśli nie wiecie, na jaki tytuł oddać swój głos – polecam nieoficjalną listę pomocniczą dzieł, które mogą wziąć udział w głosowaniu. Liczymy, że podzielicie się z nami swoimi typami. Moje raczej nie są zbyt wyjątkowe – wszystkie opowiadania, na które oddałem głos, pochodzą z "Chłopców" Jakuba Ćwieka z tej racji, iż tylko te właśnie przeczytałem i zdobyły moje uznanie. W kategorii powieść wybrałem między innymi "Czas silnych istot" Marcina Przybyłka oraz "Niebo ze stali" Roberta M. Wegnera. A wy jak zadecydowaliście? Kto waszym zdaniem zasługuje najbardziej na nominację?

Wczytywanie...