[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] Draug - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_WilkZWallStreet*,
Przerabany boss - nie miałem cierpliwości po kilkunastu walkach. Zmieniłem poziom trudności na łatwy i poszedł w miarę sprawnie
Gość_tuldor88*,
Uwielbiam go na Mrocznym trybie. Z uwagi na to, że durna cutscenka nas paralizuje to zanim odzyskuję kontrolę na Geraltem Draugiś kochany ju pierwszy zamach wykonuje... i ~50% zycia w tyłek...
Gość_Pee Pee Poo Poo*,
JA (ekhm) on jest przejebany na maksa. Nie dość że co chwile drze ryja trebusze i łucznicy to jak się porusza to ekran się trzęsie jak by parkinsona dostał. Queen chuja daje a o innych znakach nie wspomnę najbardziej przejebany boss z całej trylogii wiedzmina
Gość_i na ch pytasz*,
Boże jak on mnie wkurwia... zasięg ataku ma taki że napierdala z 5 metrów kiedy nawet doń podejść nie mogę, gdy uskakuję w bok podczas jego szarży to skurwiel zmienia kierunek i mimo to idzie ze mną na czołówkę.. a jak się chowam za zasłoną przed strzałami to te zaczynają lecieć z przeciwnej strony - wprost w moją dupę.

Nie wiem o co chodzi, ja rozumiem wszytsko ale to już powoli zaczyna mnie wpieniać... jakby tego było mało przez miecz z trybu mrocznego i queena sama się na czerwono świecę wiec nie widzę gdzie ma spaść pocisk z 'trebusza'...

ja pierdolę.
Gość_bierni*,
Nigdy nie widzialem w zadnej grze glupszej walki niz z draugiem. Do tej pory mialem wysoka ocene dla tej gry, do czasu
Gość_Sayek*,
U mnie Draug byl wykanczany w grze pod szermierke dzisiaj go pokonalem (pierwszy raz gram w wiedzmina 2 ), najlepiej uciekac przed tornadami, i atakowac go gdy zrobi szarze pomocne queen, z dobrym osprzetem nie stanowi wielkiego wyzwania jak so tej pory najwieksze problemy sprawowal mi Letho Draug troszke rozczarowal a teraz zacieram raczki, jak wroce z pracy, czeka mnie wielka bitwa z Hanseltem !
Gość_Ramstainer*,
Ja osobiście czekałem z szarżą aż uderzy w skałę i będzie stał tyłem, z umiejętnościami szermierki Draug umierał po minucie, może nawet nie .
Gość_Yraya*,
Miałam ostatnio ten problem. Otóż znalazłam taki trik: kiedy przeciwnik krzyczy "trebusze!" należy krążyć dookoła niego. Wtedy bardzo szybko jego tarcza ulega zniszczeniu i potem można go systematycznie tłuc
Courun Yauntyrr,
Wyczytałem w jednym z opisów tej sekwencji, że draug ściąga z nieba kule ognia Sabriny. Stąd tak też napisałem, chociaż fakt, że podczas walki krzyczy "trebusze".
piter375,
Czemu kule ognia Sabriny? Przecież Draug krzyczy wyraźnie "TREBUSZE"? Czyżbym coś źle usłyszał?
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Draug", znajdującym się w dziale "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...