[Neverwinter] Neverwinter - Zwiastun przedstawiający Klejnot Północy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Mnie się jednak podobał cały efekt Czaroplagi, chociaż nie za bardzo akceptuję te latające kawały ziemi, zbytni przypomina mi to Allods. A w samą grę na pewno zagram, bo sentyment do tego tytułu mam ogromny. Choć wydaje mi się, że za dużo tych zagrożeń jak na jedno miasto - orkowie, demony, nieumarli, buntownicy... normalnie nie ma miejsca nawet na jakiś odpoczynek czy coś.
Ranger Krzyś,
Muszę wyznać, że przyszła mi do głowy zła dla Crypticów (autorów Neverwinter) myśl. Decydenci źle się wstrzelili z terminem premiery. Od jakiegoś roku, od zapowiedzenia edycji Next, czwarta edycja już raczej nie ma siły silnego (masło maślane, wiem) brandu. Wszyscy czekają na następce. Dodatkowo "Krainy" z czwórki okazały się w oczach fanów, delikatnie rzec ujmując, porażką. Wizardzi zamierzają wybrnąć ze źle podjętych założeń, z nieszczęsnej Plagi Czarów, która w domyśle miała przykroić Zapomniane" do poziomu standardowego świata edycji numer cztery. Czyli do dzikich lądów z nielicznymi bezpiecznymi terenami, wręcz punktami światła w tym niebezpiecznym świecie. Teraz zaś - tadam! Lord Ao cofa czas i wal się Plago. Ujmując to wprost - wizja Forgottenów z gry Neverwinter "lekko" się, he he he, wykopyrtnęła.
krzyslewy,

Neverwinter, miasto położone na Wybrzeżu Mieczy, zwane jest, ze względu na swoje piękno, Klejnotem Północy. Twórcy sieciowego RPG ze studia Cryptic postanowili udowodnić to graczom w najnowszym zwiastunie swojej gry. Czy udało im się? Oceńcie sami. Ja uważam, że opublikowany materiał jest jednym z lepszych, jakie przydarzyły się Neverwinter, choć trzeba przyznać, że za dużo ich nie było. Oby produkcja okazała się lepsza niż na udostępnianych filmach, bo w przeciwnym razie może ona być jedną z gorszych gier opartych na marce "Dungeons & Dragons".

Wczytywanie...