Gexe.pl i własny serwer MC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wybieraniec,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia wtorek, 22 stycznia 2013, 19:36 napisał

nikt nie mówi, że w obecnej chwili do łączenia się z moim serwerem jest potrzebne hamachi.


Chodziło mi o to, że zanim zakupiliśmy serwer na hostingu graliśmy przez Hamachi. Więcej było zdzwaniania się i pisania do siebie przez GG/Face niż samej gry.
Hassan',
Jak się nie ma na to pieniędzy, to stawia się w warunkach domowych - nikt nie mówi, że w obecnej chwili do łączenia się z moim serwerem jest potrzebne hamachi. Poza tym, wykupywane slotowce nie pozwalaja na wgranie własnej wersji serwera, a jak pisałem, waniliowy MC mnie nie interesuje.

Zresztą, serwer, który wtedy wynajmowaliśmy był na zwykłego minecrafta, a ja wgrałem i tak bukkita. 4 miesiące stało, było regularnie aktualizowane i nikt się nawet nie skapł.
Wybieraniec,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia wtorek, 22 stycznia 2013, 15:00 napisał

Tamten serwer już nie istnieje, bo zabrakło piniążków na opłatki, niestety. Teraz gramy na lokalnie postawionym serwerze na moim drugim kompie, ale przepustowość neta boli i max. 3-4 osoby się na nim zmieszczą.


A nie lepiej zakupić serwa na jakimś hostingu? Sam posiadam 3 slotowy serw, na którym pykam z paroma kumplami z klasy. Jedyny mankament jest taki, że nie mamy możliwości posiadania Bukkita (dopiero serwy z większą ilością slotów go mają), ale przy zwykłym stawianiu klocków to nie przeszkadza. Opłata to 5zł/miech co przy rozkładzie na 3 osoby już dużo dogodniejszą opcją niż zabawa z Hamachi i innym syfem.
Foigan,
Chciałoby się powiedzieć zróbmy to!
Hassan nie zapominaj o nagrodzie za komentowanie sesji forumowej, chcę namiary na Twój serwer
Hassan',
Tamten serwer już nie istnieje, bo zabrakło piniążków na opłatki, niestety. Teraz gramy na lokalnie postawionym serwerze na moim drugim kompie, ale przepustowość neta boli i max. 3-4 osoby się na nim zmieszczą.

Ale jestem prawie pewien, że gdzieś jeszcze mam zrzut świata z tamtego serwera i Twój epicki kompleks jaskiń.

Vaniliowy Minecraft szybko robi się nudny - mody zapewniają graczom możliwości skutecznej obrony przed innymi (pola siłowe etc.) ale piękne w nich jest to, że dalej można w nie grać jak w zwykłego MC - bo to przecież wciąż Minecraft z większą ilością bloczków.
I tak dużo gram w niego w wolnym czasie, więc czy będę to robił (i dłubał w konfigach) u siebie, czy na GE nie ma w zasadzie różnicy; szczególnie, że dobrze skonfigurowany serwer na mocnej maszynie nie będzie raczej stwarzał wielkich problemów.
Foigan,

Cytat

Hassan' się na tym zna. Że tak paluchem wytknę.

Żeby tylko fae nie zostawił przy okazji...
Ja grałem jakiś czas, tak dla zabawy, w sumie to na serwerze Ati i Hassana (BTW. Zgubiłem namiary), jeśli będzie serwer gexe chętnie pogram, fajnie by było jakby był nakierowany na odgrywanie (jakieś fantasy, czy coś)

Mod ComputerCraft próbowałem, całkiem, całkiem sympatyczny.
Taramelion,
Kiedyś o tym myślałem, więc zagrałbym.
Ati,
Hassan' się na tym zna. Że tak paluchem wytknę.
SzlugA,
Zatem nie pozostaje nic innego jak poszukiwanie administratora serwera, który będzie czuwał nad rozgrywka i konfiguracją świata MC. Ja osobiście mam już wszystko wykonane od strony sprzętowej, jak i programowej (udostępniony zostanie panel via www do administracji).
Matthias Circello,
Niczemu to nie szkodzi, do niczego nie zobowiązuje, fantastykę można w Minecrafcie szerzyć, gra jest popularna (chociaż sam nie gram) i wiem, że wiele osób to może przyciągnąć.

Why not
Ati,
To tylko dodatkowe miejsce do integracji użytkowników.
Lionel,
Nie widzę przeciwskazań, to tylko serwer.
Bhaal998,
Ja też jestem na nie z tych samych powodów. Równie dobrze mógłby ten portal być o grach takich jak Metin itp.
Hassan',
Zbudujemy na nim Dwór GE.
Medivh,

Cytat

A co ma Gexe do Minecrafta?


Stąd też jestem na nie.
Ati,
Nie wiem co ma, ale być może wkrótce będzie miało. Serwer. Aaaa...!
Sosna,
A co ma Gexe do Minecrafta?
Ati,
Ja chyba bym musiała najpierw zmienić skina. Ale też chętnie bym z Wami poszalała w Minecrafcie. Chociaż chyba też bym się lepiej bawiła z chociażby takim FTB.
Wybieraniec,
Jestem na tak, chętnie pograłbym w MC z ludźmi z forum.
Ven'Diego,
Jestem za. Sam od jakiegoś czasu szukam serwera gdzie mógłbym powoli rozwijać swoje projekty. A jako że to własne podwórko, to czemu nie.
Wczytywanie...