Gexe.pl i własny serwer MC

Czy jesteś za utworzeniem universum w MC dla gexe?

Tak (9 głosów [64.29%])
Nie (5 głosów [35.71%])

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia wtorek, 22 stycznia 2013, 15:00 napisał

Tamten serwer już nie istnieje, bo zabrakło piniążków na opłatki, niestety. Teraz gramy na lokalnie postawionym serwerze na moim drugim kompie, ale przepustowość neta boli i max. 3-4 osoby się na nim zmieszczą.


A nie lepiej zakupić serwa na jakimś hostingu? Sam posiadam 3 slotowy serw, na którym pykam z paroma kumplami z klasy. Jedyny mankament jest taki, że nie mamy możliwości posiadania Bukkita (dopiero serwy z większą ilością slotów go mają), ale przy zwykłym stawianiu klocków to nie przeszkadza. Opłata to 5zł/miech co przy rozkładzie na 3 osoby już dużo dogodniejszą opcją niż zabawa z Hamachi i innym syfem.
Odpowiedz
Jak się nie ma na to pieniędzy, to stawia się w warunkach domowych - nikt nie mówi, że w obecnej chwili do łączenia się z moim serwerem jest potrzebne hamachi. Poza tym, wykupywane slotowce nie pozwalaja na wgranie własnej wersji serwera, a jak pisałem, waniliowy MC mnie nie interesuje.

Zresztą, serwer, który wtedy wynajmowaliśmy był na zwykłego minecrafta, a ja wgrałem i tak bukkita. 4 miesiące stało, było regularnie aktualizowane i nikt się nawet nie skapł.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia wtorek, 22 stycznia 2013, 19:36 napisał

nikt nie mówi, że w obecnej chwili do łączenia się z moim serwerem jest potrzebne hamachi.


Chodziło mi o to, że zanim zakupiliśmy serwer na hostingu graliśmy przez Hamachi. Więcej było zdzwaniania się i pisania do siebie przez GG/Face niż samej gry.
Odpowiedz
← Game Exe

Gexe.pl i własny serwer MC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...