Zmiennoskóra - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Oksa*,
Zgadzam się z powyższą recenzją. Niby wiemy o co chodzi i czego mniej więcej się spodziewać w tego typu książkach, a jednak udało się autorce wyjść poza utarte przez innych pisarzy szlaki. Pokazać coś innego, własną wizję świata istot nadnaturalnych, która jest nie tylko ciekawa, ale też brzmi logicznie i pozostaje w zgodzie z porządkiem w naturze.
Tak więc ze swojej strony również bardzo polecam. Może nie czekam z niecierpliwością na dalsze tomy, ale jestem naprawdę zadowolona z pierwszej części i liczę na to, że im dalej, tym lepiej. Ciekawa konstrukcja świata, całkiem porządna i wciągająca fabuła oraz pełnokrwiści bohaterowie. Świetny początek.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Zmiennoskóra"!

Pierwszy raz spotkałem się z tak pokręconym opisem, jak przy "Zmiennoskórej". Nie powiem, aby jego autor zasługiwał na pochwałę, bo niektóre fragmenty wydają się być wyjęte z kontekstu. Ostatecznie sięgnąłem po tę książkę z racji faktu, iż jest zaliczana do dark fantasy, które bardzo cenię.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...