[Mass Effect 3] Zapowiedź - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Withord,
Cóż, szczerze powiedziawszy to nie jedno zdanie a cały fragment (3 i 4 akapit) może wprowadzić w błąd i warto by je zmienić
Courun Yauntyrr,
Ah, chodzi ci o zdanie:

Cytat

Chociaż w demie ilość opcji jest ograniczona do jedynej słusznej,


Nie o rasę mu chodziło a o to, że na początku mamy po 1 opcji na daną klasę. Ciut zdanie zmieniłem, skoro wprowadzało niejasność
Withord,
Hm, chyba się nie zrozumieliśmy?
Piszesz, że demo ogranicza się do możliwości grania tylko ludźmi, ale to nie prawda.
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia sobota, 25 lutego 2012, 18:57 napisał

Hej! Przecież to co piszesz na początku to bzdura!
Resztę ras można odblokować poprzez wykupywanie pakietów rekruta i weterana. Faktem jest jednak że rzadko się trafiają. Ja sam mam już 3 takich "egzotycznych" agentów. Tak samo będzie to zapewne wyglądać w pełnej wersji. To samo dotyczy się nowych broni, oraz większych możliwości "kolorowania" naszych bohaterów.


Cytat

jednak do części z nich dostęp będziemy musieli sobie wykupić za walutę w samej grze.


Nic nie pominąłem
Withord,
Hej! Przecież to co piszesz na początku to bzdura!
Resztę ras można odblokować poprzez wykupywanie pakietów rekruta i weterana. Faktem jest jednak że rzadko się trafiają. Ja sam mam już 3 takich "egzotycznych" agentów. Tak samo będzie to zapewne wyglądać w pełnej wersji. To samo dotyczy się nowych broni, oraz większych możliwości "kolorowania" naszych bohaterów.
Wczytywanie...