[Mass Effect 3] Zapowiedź

Hej! Przecież to co piszesz na początku to bzdura!
Resztę ras można odblokować poprzez wykupywanie pakietów rekruta i weterana. Faktem jest jednak że rzadko się trafiają. Ja sam mam już 3 takich "egzotycznych" agentów. Tak samo będzie to zapewne wyglądać w pełnej wersji. To samo dotyczy się nowych broni, oraz większych możliwości "kolorowania" naszych bohaterów.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia sobota, 25 lutego 2012, 18:57 napisał

Hej! Przecież to co piszesz na początku to bzdura!
Resztę ras można odblokować poprzez wykupywanie pakietów rekruta i weterana. Faktem jest jednak że rzadko się trafiają. Ja sam mam już 3 takich "egzotycznych" agentów. Tak samo będzie to zapewne wyglądać w pełnej wersji. To samo dotyczy się nowych broni, oraz większych możliwości "kolorowania" naszych bohaterów.


Cytat

jednak do części z nich dostęp będziemy musieli sobie wykupić za walutę w samej grze.


Nic nie pominąłem
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hm, chyba się nie zrozumieliśmy?
Piszesz, że demo ogranicza się do możliwości grania tylko ludźmi, ale to nie prawda.
Odpowiedz
Ah, chodzi ci o zdanie:

Cytat

Chociaż w demie ilość opcji jest ograniczona do jedynej słusznej,


Nie o rasę mu chodziło a o to, że na początku mamy po 1 opcji na daną klasę. Ciut zdanie zmieniłem, skoro wprowadzało niejasność
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Cóż, szczerze powiedziawszy to nie jedno zdanie a cały fragment (3 i 4 akapit) może wprowadzić w błąd i warto by je zmienić
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect 3] Zapowiedź - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...