GE Wybory 2011 - VI Edycja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Archeo
Tril Khaerin,
Składam oficjalny prostest przeciwko fałszowaniu wyników, głosowałem na Szajta jako najfajnieszą użytkowniczkę a nie ma go na liście ;((
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia czwartek, 5 stycznia 2012, 11:48 napisał

Tudzież tradycyjnie, nerdowsko, na level w Diablo. Sorry, musiałam xD


Eee, przestarzałe. Teraz w modzie jest "Mam dostęp do darmowych DLC EA".
Amral,
To za sprawą sygnatury Obserwatorze Modły zostały wysłuchane
Obserwator,
Kurczę mam drugie miejsce w kategorii Najfajniejszy użytkownik i to z razem Lionelem.
Dziękuje tym oczywiście osobom, które zagłosowały na mnie
:*
Gratuluję wszystkim zwycięzcom.
kami,
Tudzież tradycyjnie, nerdowsko, na level w Diablo. [url=img407.imageshack.us/img407/8411/neeeeeeeeeerd.jpg] Sorry, musiałam xD [/url]
Raven Captain,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia czwartek, 5 stycznia 2012, 01:54 napisał




Podszedłbym do panienki w jakimś klubie "Cześć mała, mam odznakę na Game Exe". A tu lipa!

Już chyba bardziej skuteczne byłoby naciąganie na ,,małe kotki w piwnicy''...
Lavo,
Pff, Eneth zagłosował na siebie z 10 różnych kont. Żądam powtórki z głosowania, wybory były sfałszowane


A chciałem mieć tą odznakę. Podszedłbym do panienki w jakimś klubie "Cześć mała, mam odznakę na Game Exe". A tu lipa!
Sosna,
Ale przy frekwencji mogliście dopisać jedno bądź dwa zera, żeby to lepiej wyglądało
Trzeci Kur,
A co ja w ogóle robię w klasyfikacji? :O
Jestem niepomiernie zdziwiony x]
Gość_Forgotten*,
Ej... to ja miałem być najfajniejszą użytkowniczką :<

:<

:<

:<

Ale psychol po raz czwarty też wystarczy.
Dziękuję kochane kluseczki :*
bosiaxd,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia środa, 4 stycznia 2012, 11:41 napisał

Najfajniejsza użytkowniczka

1. Eirin - 8

2. Ati - 4
2. Bosiaxd - 4


drugie miejsce ? o.O ja ?
A.Y.F.K.M. xD
dziękuję za głosy
Vitanee,
Gratulacje!
krew_na_scianie,
Moim faworytom udało się w większości wygrać - super. Serdeczne gratulacje.
krzyslewy,
Dziękuje za głosy na mnie Najbardziej się zdziwiłem z tymi pomysłami (1 punkt) - ja jakiekolwiek miałem? Z tym pomaganiem to też się zdziwiłem (aż 2 głosy?). Z tym nabijaczami postów się nie zgadzam, bo jest parę osób, co mają większą średnią i więcej komentują.
Gratuluję zwycięzcom

PS: Kto głosował, że jestem Psycholem? Przyznawać się
Courun Yauntyrr,
Myślę, że za rok należy Nazina przepchnąć na sam szczyt. Jego beztroskie przekraczanie barier liczby postów musi zostać mocniej docenione.
Raven Captain,
Heh umieram z ciekawości kto głosował na mnie jako Użytkownika z najlepszymi pomysłami


Ha! Taramelion twój żart się nie udał! Jestem większym spamerem od Nazina
Courun Yauntyrr,
Dziękuję za głosy na mnie Gratuluję zwycięzcom, ale doskonale wiemy, że dobrzy statyści to podstawa skutecznej władzy
Ati,
Wiedziałam, że ten oszom kat i blond sęp urzeknie wszystkich. Merci i gratuluję innym.
Lionel,
Doszło na pewno do jakiegoś przekrętu! Przegrałem w dwóch kategoriach z Wiktulem, to już szczyt porównywać mnie do niego! Skandal!

Mimo to, dzięki wszystkim, którzy mieli tak dobry gust, że na mnie zagłosowali . Wiedźcie, że dostajecie +10 do 'being awesome' i +5 do 'tempting smile'. Natomiast, ci głosujący na W*&^%$# niech wiedzą, że ślepota nie boli, lecz utrudnia życie.
Wczytywanie...