GE Wybory 2011 - VI Edycja

Ale przy frekwencji mogliście dopisać jedno bądź dwa zera, żeby to lepiej wyglądało

Odpowiedz
Pff, Eneth zagłosował na siebie z 10 różnych kont. Żądam powtórki z głosowania, wybory były sfałszowane


A chciałem mieć tą odznakę. Podszedłbym do panienki w jakimś klubie "Cześć mała, mam odznakę na Game Exe". A tu lipa!





Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lavo dnia czwartek, 5 stycznia 2012, 01:54 napisał




Podszedłbym do panienki w jakimś klubie "Cześć mała, mam odznakę na Game Exe". A tu lipa!

Już chyba bardziej skuteczne byłoby naciąganie na ,,małe kotki w piwnicy''...
Odpowiedz
Tudzież tradycyjnie, nerdowsko, na level w Diablo. [url=img407.imageshack.us/img407/8411/neeeeeeeeeerd.jpg] Sorry, musiałam xD [/url]
Odpowiedz
Kurczę mam drugie miejsce w kategorii Najfajniejszy użytkownik i to z razem Lionelem.
Dziękuje tym oczywiście osobom, które zagłosowały na mnie
:*
Gratuluję wszystkim zwycięzcom.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To za sprawą sygnatury Obserwatorze Modły zostały wysłuchane
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia czwartek, 5 stycznia 2012, 11:48 napisał

Tudzież tradycyjnie, nerdowsko, na level w Diablo. Sorry, musiałam xD


Eee, przestarzałe. Teraz w modzie jest "Mam dostęp do darmowych DLC EA".





Odpowiedz
Składam oficjalny prostest przeciwko fałszowaniu wyników, głosowałem na Szajta jako najfajnieszą użytkowniczkę a nie ma go na liście ;((
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
← Game Exe

GE Wybory 2011 - VI Edycja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...