[Dragon Age: Początek] Zestawy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Sceptyk*,
A propo zbroi ceremonialnej oraz kawalera: pełen zestaw nie występuje w wersji na pc.
Posiadam starą nie paczowaną wersje d.a , ale jest uaktualniona z bioware.
Gość_Sceptyk*,
Najlepsza broń dwuręczna propo obrażeń to wielki młot chasyndów od gorima, a dla fabuły to miecz zdobyty poprzez zabicie mini smoka w sali tronowej w orzamarze. Bonus- podczas eksploracji thedas używajcie klawisza ,,TAB".
Gość_met*,
Jak mabari ma urazy to nie jest w stanie szukać
aedan,
Znacie jakąś dobrą stronę z której można darmowo ściągać DLC? Bo ja zupełnie nie wiem
aedan,
hej, miałem pytanie o questa na zdobycie Yusarisa, jak uaktywnić ten quest?
Gość_lllll*,
Siema, mam problem z odnalezieniem hełmu do zbroi wysiłku.Kiedy rozmawiam z moim mabari na głębokich ścieżkach to tylko coś tam jęczy, ale niema żadnej opcji by szukał hełmu
Gość_Mr3ryk*,
Dzięki wam za linka do starodawnych elfickich butów, bardzo się przydały.
Rinzler,
według mnie najlepsza jest zbroja legionu umarłych.
Salem,
Jedną, musi być to jednak łuska Wielkiego Smoka.
Gość_*,
ile łusek smoka trzeba zanieść Wade'owi by zrobił płytową zbroję ze smoczych kości?
Gość_*,
siema
gdzie są te notatki z zadania 'straż w Kresowisku'?
Gość_*,
Dziękuję wam, wasze rady okazały się być pomocne Tylko kwestia wczytania save'a nie wchodzi w grę bo trochę za dużo już spędziłem po wejściu do jej domu czasu i jakoś perspektywa od nowa ratowania magów i Emona nie leży mi w różowych barwach. Ale bardzo wam dziękuję za porady, jesteście super
Lionel,
W ostateczności można skorzystać z moda - Chevalier Armor Set.
Salem,
Rękawice kupujesz u NPCa imieniem Faryn - znajdziesz go w krasnoludzkich Górach.
Reszta zestawu jest loterią. Szanse na zdobycie pozostałych trzech części są losowe, a do zbroi trzeba mieć już sporo szczęścia. Wszystkie trzy znaleźć możesz właśnie w domu Marjolaine, ale to czy one będą się znajdować w skrzyni jest ustalane po pierwszym przekroczeniu progu. Możesz zdobyć wszystkie, możesz nie zdobyć żadnej. Jeśli w skrzyni nie było zbroi... no to pozostaje Ci wczytać zapis sprzed wejścia do domu i spróbować raz jeszcze.
Gość_Kuba*,
Witajcie, mam pytanie. Zależy mi na Zbroi Kawalera ale już kilka razy zabiłem Marjolaine i nie zdobyłem Zbroi Kawalera, z tego co pamiętam mam tylko buty do tego zestawu a resztę wzięło i wcięło Napiszcie mi jak mogę zdobyć cały ten set.
Gość_3ryk44*,
Niestety, materiał zostanie już na zawsze i nic nie możesz na to poradzić.
Gość_*,
Mam pytanie - W dodatku Szczyt Wojownika można dostać zbroję ,,Zbroja dowódcy straży,, Za pierwszym razem kiedy miałem 21 poziom poszedłem tam i dostałem zbroję ze smoczej kości, a za drugim razem mając 9 poziom dostałem ze stali.
Czy można coś na to poradzić czy tak zostanie już do końca???
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik mick dnia sobota, 13 sierpnia 2011, 21:14 napisał

a czy w wersji na ps 3 zestaw kawajera bedzie w domu marjolaine


Jest, ale pamiętaj, że skarb jest przydzielany losowo, więc zależy od szczęścia.
Wczytywanie...