[Venetica] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_*,
Zgadzam sie z Gosciem. Wlasnie gre ukonczylem i powiem tylko tyle ze jest ona makabrycznie wciagajaca. Wkurzylo mnie raczej ze na koncu jakby sie uciela i zabraklo ostatniego bossa bo przeciez jeszcze questy do wykonania i umiejetnosci do nauczenia sie

Moja ocena 7/10
(Gdyby Scarlett ktora jest zrobiona nieziemsko a wg mnie lepiej od panny Croft mogla uzywac wiecej sukienek to byloby mocne 8 )
Gość_thrashka*,
Komentarz jest niezwykle tendencyjny. Fakt. Venetica jest obdarzona mnóstwem drobnych, czasem irytujących błędów (zawieszenie bohaterki w trakcie wchodzenia na drabinę, wyrzucanie do win podczas walki z bossem na etapie - prawie koniec!!), ale... to wciągająca i dość nowatorska produkcja. Kierunek, jaki obrało niemieckie studio, czyli prostota i przejrzystość w systemie sterowania, stosowania umiejętności specjalnych bohaterki, jest niezły. Zadania oraz fabuła stoi na poziomie. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Venetica pod tym wzgl znajduje się zdecydowanie powyżej banalizowanych pogaduszek heroesów z Drakensang (tak faworyzowanego). Ocenia, jaka jest właściwa dla tej produkcji to mocna 7 bądź słaba 8. W żadnym razie 4, czy 5!! (w skali 10 stopniowej). Muzyka... autor recenzji ocenia ją miarą niemożności powtórzenia jakiegokolwiek motywu z gry. Czy to jest oby wymierne? I w tym aspekcie Veneticę oceniam na 7. Graficznie mogłoby być lepiej, to fakt, ale na szczęście rozległość lokacji i ich urokliwość zdecydowanie rekompensuje ten mankament.

To nie jest rozczarowanie, ale dobry prognostyk dla ewentualnego dodatku (drugiej części), czego sobie i wam (fanom dobrych rpg) życzę.

Venetica mnie wciągnęła swoim klimatem. Błędy przebolałem. I podejrzewam, że jest to niezła, zdrowa alternatywa dla MASOWEGO, KRWAWEGO rpga BioWare'u.

Mimo wszystko polecam.

thrashka@op.pl
Courun Yauntyrr,
Jakby cudem wyszedł patch, który by usunął błędy techniczne, to za niską cenę może bym się skusił. Póki co jednak sobie podaruję
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Venetica"!

Miłośnikom gier przygodowych studia Deck13 Interactive raczej nie trzeba przedstawiać. To spod ich rąk właśnie, w ostatnich latach, wyszło kilka bardzo udanych i tryskających humorem produkcji, które najwyższych laurów może nie zdobyły, ale potrafiły przyciągnąć do monitora i zdobyć serca sporej grupki graczy. Ten, jakby nie patrzeć, umiarkowany sukces zdeterminował twórców do stworzenia „Venetici” – w założeniach ambitnego tytułu, który miał stać się prawdziwym, międzynarodowym hitem i pozwolić firmie wypłynąć na głębokie wody.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...