[The Elder Scrolls III: Morrowind] Gohewen - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jezid,
https://gexe.pl/morrow...rdzki-atronach - dość podobna propozycja postaci. Z kasą nie miałem problemu. Można z powodzeniem wykorzystać proponowane rozwiązania.
Gość_Anon.*,
Nie zgadzam się tylko z 1 pkt. Zwinność 100 daje ci szybsze wyprowadzanie ataków. Gram w morka pierwszy raz i się w nim zakochałem trenujących u trenerów idzie wszystkie statystyki podnieść na 100 moje oprócz szczęścia (40) na33lvl to 94-100. Ino ciągle nie mam kasy.
Azio,
Jak chcecie grać wojownikiem, to najważniejsze jest to by jak najszybciej wymaksować wytrzymałość. Dzięki temu z lv na lv życie jest coraz większe.
Gość_zyro*,
Odpaliłem po latach morka i gram własnie redgardem z tą profesją, fajny pomysł fabularny;) od siebie dodam tylko tyle ze o wiele przyjemniej gra sie nie korzystając z usług trenerów, gra nie nudzi sie tak szybko:) pozdro
Gość_takietam*,
ludzie podstawa magia ofensywna jest nieskuteczna idzecie w wojownika uzdrowiciela, długie ostrze lekki pancerz bo wiecej nie trzeba a złom trzeba nosic alchemia handel ważny dla każdej postaci (z tego jest tyle kasy że zaklinanie dusz w kryształy czy zbieranie świecidełek się chowa) jak chcecie to dla zabawy łuk, atletyka i akrobatyka bo czasoprzestrzen jest jaka jest i ewentualnie mistycyzm zaklinanie, fajne ale dziwne jest też rozwiązanie "mag niechce mi się " rozwijasz przywołanie i zaklinanie na początku trudne ale jest z tego niezły pieniądz a od pierwszej duszy złotego robi się zabawnie, zaklinasz w przedmioty noszone np. przywołanie andronachów i biegasz po lokacjach jedynie zbierając fanty (chowance robia sieczke za ciebie, jak którys zginie ściągasz wdzianko i ponownie zakładasz
Gość_Anonim*,
Może wykombinują też inne takie klasy. Gohewenem teraz gram i jakoś sobie radze.
Gość_Peres*,
Po prostu chodzisz i zbierasz w suranie masz ebonowy karawasz a daedryczne rzeczy w grobowcach a pozatym masz kirys bogow w ebonheart przy brzegu w jaskini
Gość_Irion*,
Jeśli o ebon idzie, to polecam ruiny daedryczne Ashalmawia na wschód od Ald Velothi. W podziemiach jest gościu w pełnym secie ebonowym.
Gość_Gość*,
LOL trudno bęndzie zdobyć te przedmioty ;(
Gość_Kamillordo*,
N owlasnie, czy sa wogole gdzies ebonowe karawsze? Wspomniales o nich, lecz nic wiecej nie dodales
Gość_Irion*,
A w Dagon Fel jest Elrik, który ma na sobie daedryczny set z niesamowitym claymorem Stormbringerem.
Gość_Łosiu*,
Jaka chata bo ja nie mam
Gość_Pyr0*,
Yyy....ebonowy kirys JEST w Willi Drena na półce razem z daedrycznymi nagolennikami .
pzdr
Medivh,
To nie mod, a propozycja grywalnej postaci. Możesz sobie sam taką stworzyć. Taki bajer fabularny po prostu.
Gość_Guest*,
Skąd można ściągnąć tego moda?
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Gohewen", znajdującym się w dziale "The Elder Scrolls III: Morrowind". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...