[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Rex*,
Jaki jest kod na kamienie dusz
Gość_dlihjdihmlges*,
a jak przyzwac menchuresa dagona
Gość_Luki*,
Kody na ps3
Gość_rufus septim*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_SABA* dnia piątek, 13 stycznia 2017, 17:15 napisał

cześć ja mam taki problem że nie wiem jak pisać duże litery w kodach jak tam np jest RESETHEALTH CAPS LOCK NIE DZIAŁA WIĘC CO NACISKAM BY ZMIENIĆ Z MAŁEJ LITERY NA DUŻĄ PROSZE O POMOC IW MIARE MOŻLIWOŚCI SZYBKĄ ODPOWIEDZ DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ''SABA''



nie da się pisać z caps lockiem w kodach
Gość_rufus septim*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_...........* dnia niedziela, 20 czerwca 2010, 15:09 napisał

pomocy
co zrobic jeśli nie działają kody na otwieranie i zamykanie drzwi?
gdzie można znależć cieniopędowe wino??
prosze pomocy /


wina szukaj w starych fortach
Jezid,
Świnka z klasą? To ostatnie wątpliwe.
Gość_eeeeeeee*,
bebe
Gość_HIK TU BYŁ*,
Przedmioty
ktoś to przetłumacz na polski ?! Potrzebuje kamieni duszy!
Gość_SABA*,
cześć ja mam taki problem że nie wiem jak pisać duże litery w kodach jak tam np jest RESETHEALTH CAPS LOCK NIE DZIAŁA WIĘC CO NACISKAM BY ZMIENIĆ Z MAŁEJ LITERY NA DUŻĄ PROSZE O POMOC IW MIARE MOŻLIWOŚCI SZYBKĄ ODPOWIEDZ DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ''SABA''
NaLegallu,
Nie, bo zaczne np. Nową gre, i latam po tych kanałach, zrobie pierwszą misje z amuletem i caly czas mam 0 Doswiadczenia, po wpisaniu tego kodu AdvLevel.. Wczesniej zrobilem 2 misje i tez nic ..
Jezid,
Hmm... nie jestem pewien o co pytasz. Tu nie ma doświadczenia za zabijanie potworów. Wypełniają się za to paski biegłości używanej broni, noszonego aktualnie rodzaju zbroi itp. Jeśli masz duże umiejętności, to dalej bardzo wolno idzie. Może o to chodzi?
NaLegallu,
Mam pytanie, wspiałem kod na LV czyli AdvLevel i po tym kodzie nie idzie mi lv wogóle, np. nie dostaje doswiadczenia przez zabijanie potworów i tym podobne. Prosze o pomoc, z góry dzieki
masterglowa2222,
chcecie powalczyć a nie macie z kim podsune wam pomysł wbijcie na konsolke zaznaczcie kogoś i wpiszcie placeatme 0001e64e reszte zobaczycie sami a kto chętny odpowiedzi to wam powiem przywołacie Mehrenusa Dagona
masterglowa2222,
chcecie powalczyć a nie macie z kim podsune wam pomysł wbijcie na konsolke zaznaczcie kogoś i wpiszcie placeatme 0001e64e reszte zobaczycie sami a kto chętny odpowiedzi to wam powiem przywołacie Mehrenusa Dagona
Kubiak29,
.::POSTAĆ GRACZA::.
TGM lub ToggleGodMode - <Włącza / Wyłącza> nieśmiertelność
ResetHealth - Odnawia ilość zdrowia do maksimum
advlevel - Zyskujesz jeden poziom doświadczenia
player.setlevel [LICZBA] - Wpisz liczbę od 1 do 255 by zmienić poziom doświadczenia postaci
advskill [UMIEJĘTNOŚĆ] [LICZBA] - Podnosi wybraną umiejętność o konkretną ilość poziomów
ModPCS [UMIEJĘTNOŚĆ] [LICZBA] - Dodaje określoną liczbę punktów do wybranej umiejętności (Skill)
ModPCA [ATRYBUT] [LICZBA] - Dodaje określoną liczbę punktów do wybranego atrybutu (Attributes)
ShowBirthSignMenu - Zmiana znaku zodiaku postaci gracza (Birthsign)
ShowClassMenu - Zmiana klasy postaci gracza (Class)
SexChange - Zmiana płci postaci gracza (Gender)
ShowRaceMenu - Edycja imienia, rasy oraz wyglądu postaci gracza
psb - Otrzymujesz wszystkie zaklęcia
SetPCFame - Gracz staje się sławny
SetPCInfamy - Zniesławia gracza
player.payfine - Likwiduje nagrody wyznaczone za postać gracza (Strażnicy zaprzestają ataków)
player.setcrimegold [LICZBA] - Wpisz liczbę by wyznaczyć nagrodę za swoją postać (0 - Likwiduje nagrodę)
hairtint [red / green / blue] - Zmiana koloru włosów postaci gracza (Kolejno - Czerwony / Zielony / Niebieski)
Player.CreateFullActorCopy - Tworzy identyczną kopię postaci gracza (Można sprawdzić samego siebie w walce)
Player.RemoveAllItems - Usuwa wszystkie przedmioty, które posiada gracz
PRID Player - Zaznacza gracza jako cel (Przydatne w połączeniu z niektórymi kodami)

.::POSTACIE POBOCZNE (NPC / POTWORY)::.
TAI - <Włącza / Wyłącza> sztuczną inteligencję postaci (AI)
TDETECT - Wyłącza detekcję sztucznej inteligencji (AI)
tcai - <Wyłącza / Włącza> "Combat AI" (Przeciwnicy przestaną się bronić)
kill - Zabija zaznaczony cel
Killall - Zabija wszystko na danej mapie (Nie zaleca się używania tego kodu na otwartej przestrzeni gdyż może to uniemożliwić dalszą grę)
resurrect - Wskrzeszenie zaznaczonego NPC / Potwora
StopCombat - Wybrana postać zaprzestaje walki; Zacznie walczyć ponownie, jeżeli znajdzie odpowiedni cel
SetActorFullName [NAZWA] - Zmiana imienia zaznaczonego NPC
CreateFullActorCopy - Tworzy kopię zaznaczonego NPC (Kopiuje także ekwipunek i atrybuty zaznaczonej postaci)
DeleteFullActorCopy - Usuwa zaznaczoną kopię postaci utworzoną z pomocą kodu "CreateFullActorCopy"
SetCrimeGold [LICZBA] - Wpisz liczbę by wyznaczyć nagrodę za zaznaczoną postać
SetAV Aggression 100 - Zaznaczony cel atakuje każdą nielubianą postać bez ostrzeżenia
RemoveAllItems - Usuwa wszystkie przedmioty zaznaczonego celu
Look [NAZWA] - Zaznaczona postać patrzy w kierunku przedmiotu określonego kodem
StopLook - Wyłącza działanie poprzedniego kodu
UnEquipItem [NAZWA] - Zaznaczona postać przestaje używać przedmiotu określonego w kodzie
SetBarterGold [LICZBA] - Wpisz liczbę by określić ilość złota jaką posiada zaznaczona postać



.::ZADANIA::.
CompleteQuest - Kończysz aktualne zadanie z pozytywnym skutkiem
player.completequest - Usuwa aktualne zadanie (Nie zostaje ono ukończone)
caqs - Zalicza wszystkie zadania na konkretnej mapie
completeallqueststages - Zalicza wszystkie rozpoczęte zadania
movetoqt - Natychmiastowa teleportacja gracza do celu aktualnego zadania
showquestlog [0 / 1] - <Ukrywa / Pokazuje> kompletny wpis zadania
showfullquestlog [NUMER ZADANIA] - Pokazuje pełny wpis konkretnego zadania
showquesttargets - Pokazuje cele aktualnego zadania

.::PODSTAWOWE PRZEDMIOTY::.
player.additem 0000000F [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by otrzymać konkretną ilość złota
player.additem 0000000a [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by otrzymać wytrychy (Lockpicks)
player.additem 0000000b [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by otrzymać kościane klucze (Skeleton keys)
player.additem 0000000c [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by otrzymać młotki naprawcze (Repair hammers)

.::GRAFIKA::.
TT - Drzewa
TLV - Liście
TLL - LOD terenu
TS - Niebo
TWR - Promienie wodne
TG - Trawa
TWF - Widok szkieletowy
TWS - Woda

.::KAMERA::.
TFC - Można dowolnie poruszać się kamerą po mapie
TFOW - <Włącza / Wyłącza> mgłę (fog of war)
setcamerafov [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by zmienić pole widzenia (Domyślnie - 75)
FOV [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by zmienić kąt widzenia (Domyślnie - 75)
POV [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by zmienić kąt widzenia kamery (Domyślnie - 75)

.::RÓŻNE::.
ShowSpellMaking - Wywołuje ekran tworzenia zaklęć
TCL - <Wyłącza / Włącza> przenikanie przez obiekty
coc toddtest - Teleportuje gracza na deweloperskie tereny testowe
coc testinghall - Teleportuje gracza do miejsca w którym sa wszystkie przedmioty, potwory i postacie NPC występujące w grze
SetItemValue [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by zmienić wartość zaznaczonego przedmiotu
setweight [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by zmienić wagę zaznaczonego przedmiotu
setscale [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by zmienić wielkość zaznaczonego przedmiotu (Domyślnie - 1)
unlock - Otwiera namierzony obiekt (zamknięta skrzynia, drzwi itp.)
lock [LICZBA] - Wpisz liczbę od 1 do 100 by zamknąć <skrzynię / drzwi> zamkiem o konkretnym poziomie skomplikowania
DuplicateAllItems [NAZWA OBIEKTU] - Kopiuje wszystkie przedmioty zaznaczonego celu (Postać, skrzynia itp.)
do obiektu określonego w dalszej części kodu
PlaceAtMe [NAZWA] - Tworzy przed graczem wybrany przedmiot, postać NPC lub potwora
set timescale to [LICZBA] - Wpisz dowolną liczbę by zmienić szybkość upływu czasu w grze (Domyślnie - 30; Czas rzeczywisty - 1)
tmm 1 - <Pokazuje / Ukrywa> wszystkie oznaczenia na mapie
ShowSubtitle - <Włącza / Wyłącza> napisy podczas rozmów z NPC
TM - <Wyłącza / Włącza> elementy interfejsu gry (HUD)
PCB - Czyści buffer pamięci (Uwalnia zajętą pamięć) TDT - Wyświetla dodatkowe informacje (np. Liczbę FPS)
SSG - Tworzy okienko z wykresem rozgrywki
help - Wyświetla listę komend w konsoli
tfh - Włącza pełną pomoc
savegame [NAZWA] - Zapisuje stan gry pod wybraną nazwą
qqq - Natychmiastowe wyjście z gry

TO SĄ WSZYSTKIE KODY !!!
DemoNCS,
Jeśli ktoś nie wie jak aktywować konsole w obku - tu ma odpowiedź poniżej
Prawidłowe wpisanie -dev
[ "X:\Bethesda Softworks\Oblivion\Oblivion.exe" -dev ]

Błędne wpisanie -dev
[ "X:\Bethesda Softworks\Oblivion\OblivionLauncher.exe" -dev ]

X - Litera dysku + std. lokalizacja instalacji, każdy może mieć inaczej

Aczkolwiek ów komenda -dev jest zbędna przy obse_loader(konsola działa bez tej komendy).

Ludzie co mają problem z martwymi NPC ważnymi dla misji, polecam moda a nie kody.
Czar do kupienia w Chorrol(Gildia magów - Redgard).
Link : http://oblivion.nexus...om/mods/18340/
Plik esp należy wgrać do katalogu Data i aktywować mod chociażby przez OblivionLauncher.exe

Jedyne co mi z kodów się przydało to przywołanie Orka(Shum gro-Yarug) w Skingrad. Zbugowany NPC który nie dość ze Potrafi spaść z mostu i wpaść pod mapę, co utrudnia wykonanie misji dla Gildii Złodziei(nie można się zatrudnić jako robal do wyżywiania więźniów i zawiesza misje) lub uniemożliwia kupno Domu w Skingrad.
player.placeatme 00028FB6 - rozwiązuje problem.
Gość_*,
Oblivion,,dev"(devuser) tak mam zrobic czy inaczej?
Gość_bafafs*,
Greater Convalescence - 000C7661
Greater Dispel - 000A9832
Greater Dispel Other - 000A9835
Greater Fortify Agility - 000A9809
Greater Fortify Endurance - 000A980A
Greater Fortify Fatigue - 0003C406
Greater Fortify Health - 000A9821
Greater Fortify Intelligence - 000A980B
Greater Fortify Luck - 000A980C
Greater Fortify Magicka - 0003C409
Greater Fortify Personality - 000A980D
Greater Fortify Speed - 000A980E
Greater Fortify Strength - 000A980F
Greater Fortify Willpower - 000A9810
Greater Life Detection - 000A97DA
Greater Magicka Drain - 0003C3E4
Greater Soul Trap - 000AA050
Gość_Lewy01*,
Wejdźcie sobie na Oblivion.pl tam jest wszystko lepiej opisane
Gość_Tav*,
Jest jakis kod na postawienie npc jak w skyrim player.placeatme (kod) ?
Wczytywanie...