[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Kody

Potrzebuje kod na wskrzeszenie NPC?? zabilem go wie wiedzac ze pozniej bedzie mi do misji://
Odpowiedz
Wskazujesz postać, klikając na nią. Potem w konsoli (przywoływanej tyldą) pisz resurrect .
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
jaki jest kod na daedryczny hełm bo mi nie wchodzi
Odpowiedz
napiszcie jak należy wpisywać te kody bo próbuję i nic
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ktoś dnia niedziela, 14 lutego 2010, 20:18 napisał

napiszcie jak należy wpisywać te kody bo próbuję i nic



Cytat

Naciśnij tyldę ( ~ ), znajdziesz ją na klawiaturze nad tabulatorem, aby uruchomić konsolę i wpisać kody. Jeśli okaże się, że nie działają to znaczy, że musisz dodać linie „dev” lub „-devuser” do skrótu uruchamiającego grę (tak, będzie najprościej).


Tylda to przycisk tuż nad Tab. Nie wiem czego próbowałeś/aś.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Naciskasz tyldę i wpisujesz player.additem 0002299F 3
jeśli to wpiszesz to dostajesz trzy pary elfickich butów
Odpowiedz
CompleteQuest nie działa...
Wyskakuje błąd, żeby podać jakiś parametr...
Odpowiedz
BŁAGAM NAPISZCIE KOD JAK OŻYWIĆ JORUNDRA !!! MISJA DWIE STRONY MEDALU. BYŁEM Z NIM WCZEŚNIEJ W CELI I GO ZABIŁEM NIE CHCĄCY. POMOCY!
Odpowiedz
jest jakiś kod na zaprzestanie szukania mnie przez strażników? nie chcą tej kasy z kodów
Odpowiedz
jak mogę odebrać miecz umbra bez zabijania właściciela, po jej zabiciu próbowałem kod resurrect i nic, więc jak mogę to zrobić? plis pomocy
Odpowiedz
pomocy
co zrobic jeśli nie działają kody na otwieranie i zamykanie drzwi?
gdzie można znależć cieniopędowe wino??
prosze pomocy /
Odpowiedz
Wie ktoś jaki jest kod na Umbre ? Bo tutaj coś znaleźć nie mogę.
Odpowiedz
Do kodu CompleteQuest trzeba dodac nazwe misji. coc testinghall-kod na miejsce gdzie mozna znalesc wszystkie rzeczy z gry a takze wiele wiecej np: testowanie stworow.
Odpowiedz
Nie wie ktoś jaki jest kod na buty krzyżowca? mam buga w Oblivionie i w ogóle nie mogę rozpocząć nawet rozpocząć próby pod kaplicą, nie ma takiej opcji dialogowej
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik gość dnia niedziela, 13 marca 2011, 16:14 napisał

Nie wie ktoś jaki jest kod na buty krzyżowca? mam buga w Oblivionie i w ogóle nie mogę rozpocząć nawet rozpocząć próby pod kaplicą, nie ma takiej opcji dialogowej


Cytat

player.AddItem 08000EBB 1


Co do buga - to nie temat na takie rzeczy, pytaj w odpowiednim miejscu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
czy da sie odzyskać umbre??
bo oddałem temu deadrycznemu Bogowi....
Odpowiedz
JAK WISYWAĆ TE KODY NA PIENIĄDZE BO NIE WIEM
PTOSZE POMOSY!!!!!!!!
Odpowiedz
mam prośbę do kogokolwiek z zainstalowanym oblivionem. z niewiadomej przyczyny w mojej wersji gry nie pojawia się konsola, choć próbowałem większości rad z różnych forów, nawet zainstalowałem na innym komputerze żeby specjalnie wpisać jeden kod... i nic.
otóż chciałbym żeby ktoś wpisał kod na swoim komputerze i odesłał mi save spowrotem. konkretnie chodzi o dodanie do ekwipunku 4 grand soul gems które są potrzebne do skończenia questu z wyleczeniem z wampiryzmu! niestety nie mogę znaleźc kamieni od dłuższego czasu, postać wampira znacznie mi to utrudnia i gra niestety przez to straciła swój urok.
gdyby ktoś był zainteresowany załadowaniem mojego savegame, wpisaniem kodu, zapisaniem i odesłaniem plików- proszę o kontakt na gg 5019860
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...