Plaga potworów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Darnith,
E tam, cóż to za cRPG bez atakujących bohatera potworów...
Kresselack,
A ja nie. Zawsze wkurzało mnie to, że wypijam miksturę skoku, zapierdzielam z Balmory do Pelagiadu, a w drodze towarzyszy mi dwadzieścia skrzekaczy
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia sob, 23 sie 2008 - 23:10 napisał

Jakby kogoś irytowały stada potworów uganiających się za Wami, to mogę przesłać moda, który sprawia, że potworki są bardziej pokojowo nastawione


Ja wolę żeby mnie atakowały
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia sob, 23 sie 2008 - 12:13 napisał

Tamc. Ty masz na komputerze Morrowinda? Jeśli tak to i Ty zrób screen jakiejś pladze potworów

Przykro mi, ale nie mam. ;< Zresztą nawet jakbym miał, to wątpię, że znalazłbym czas na coś pokroju robienia scr plagom potworów. ~~
Kresselack,
Jakby kogoś irytowały stada potworów uganiających się za Wami, to mogę przesłać moda, który sprawia, że potworki są bardziej pokojowo nastawione
Darnith,
Niedługo będą kolejne screeny, ale muszę odetchnąć od Morrowinda. Teraz sobie gram w Colina
Tamc. Ty masz na komputerze Morrowinda? Jeśli tak to i Ty zrób screen jakiejś pladze potworów
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Almonaster dnia czw, 21 sie 2008 - 21:54 napisał

Kurde dawno w morrowinda nie gralem...

To weź go z półeczki i zacznij grać.

Czerwona Góra jest najlepszym miejscem na tego typu zabawy. Chwilę się pobiega i już robi się kolejka jak do stoiska z watą cukrową. Ta, tam jest najlepiej.
Almonaster,
Aaaa no to chyba ze. TES3 jest tak "luźną" grą, że można wydziwiać jak i ile sie chce Pomysłów na coraz to ciekawsze zajęcia po przejściu wszystkich questów chyba nikomu by nie brakowało :] A pomysł z tego typu screenami jest ciekawy, gratuluje
Czekam na kolejna porcje screenów

Kurde dawno w morrowinda nie gralem...
Darnith,
Ja zwiedziłem wszystkie, ale kiedyś
Teraz chcę to powtórzyć

Jutro screeny z plagą potworów
Almonaster,
Nie no tak sie pytałem, bo ja bym wolał zapewne po jaskiniach łazić, chyba, że wszystkie już zwiedziłes
Screeny też ciekawa zabawa w sumie :]
Darnith,
Zwiedzam wyspę i przy okazji robię screeny
Dzisiaj spróbuję uzbierać prawdziwą plagę potworów I zrobić z tą plagą screeny oczywiście
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Almonaster dnia czw, 21 sie 2008 - 10:56 napisał

Darnith @ Ty tak chodzisz po wyspie teraz tylko po to, zeby screeny robic ?

I tak się zdobywa uznanie na Śląsku. ~~

A ja tłukłem zawsze. ;> Ciut, bo ciut, ale troszkę do przodu. No dobra, nie zawsze... nie mam nerwów do tego.
Almonaster,
Eee fajny screen xD naprawde spoko xP

Darnith @ Ty tak chodzisz po wyspie teraz tylko po to, zeby screeny robic ? Widać musisz sie bardzo nudzić, ja tam po prostu tłukłem, co popadło, ewentualnie niewidzialność, ale z czego ją rzucałem to nie pamiętam Z jakiegos pierscienia na pewno
Tamc.,

Cytat

Szkoda że nie ma zadania z wytępieniem skrzekaczy, po którym by się ich nie spotykało

To byłoby dobre.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia śro, 20 sie 2008 - 20:40 napisał

Komentujcie

Komentuję. ;>
Diego de Gallin,
Szkoda że nie ma zadania z wytępieniem skrzekaczy, po którym by się ich nie spotykało,
ale pocieszmy się tym że w następnych częściach TES nie spotkamy ich na wyspie Vvardenfell,
ale czy będzie jakaś (następna) część gry na tejże wyspie?
^ZORG,
Widać te skrzekacze to istna plaga, ale lepiej je zabijać niż uciekać od nich - ktoś pomyśli, że się ich boje? - w końcu szlachetnym wojem byłem . A co do znaku zodiaku to zgadzam się z Tamcem. Bo dla mnie DAMA to dla każdej postaci jest dobra.
Diego de Gallin,
Kameleon działał, zawsze wydawało mi się to kiepski czar.

Nie grałem magiem, więc Atronach odpada, a dama z tego co pamiętam dodawała umiejętności (co jakoś nie wiem czemu mi się nie podobało, wolałem je zdobywać awansem ).
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia wto, 19 sie 2008 - 22:59 napisał

Co to pierścień otoczenia (nie pamiętam go)?

Kameleon 20-30% 30 sek. na siebie.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia wto, 19 sie 2008 - 22:59 napisał

Co do "szkoda znaku", a do czego ty go używałeś (moim zdaniem one nie są zbyt przydatne)?

Zależnie od tego kim grałem, wolałem dawać Damę lub Atronacha.
Diego de Gallin,
Co to pierścień otoczenia (nie pamiętam go)?
Cieni miałem, krócej działa.

Co do "szkoda znaku", a do czego ty go używałeś (moim zdaniem one nie są zbyt przydatne)?
Wczytywanie...