[TESIII] Plaga potworów

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Almonaster dnia czw, 21 sie 2008 - 21:54 napisał

Kurde dawno w morrowinda nie gralem...

To weź go z półeczki i zacznij grać.

Czerwona Góra jest najlepszym miejscem na tego typu zabawy. Chwilę się pobiega i już robi się kolejka jak do stoiska z watą cukrową. Ta, tam jest najlepiej.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Niedługo będą kolejne screeny, ale muszę odetchnąć od Morrowinda. Teraz sobie gram w Colina
Tamc. Ty masz na komputerze Morrowinda? Jeśli tak to i Ty zrób screen jakiejś pladze potworów
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Jakby kogoś irytowały stada potworów uganiających się za Wami, to mogę przesłać moda, który sprawia, że potworki są bardziej pokojowo nastawione
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia sob, 23 sie 2008 - 12:13 napisał

Tamc. Ty masz na komputerze Morrowinda? Jeśli tak to i Ty zrób screen jakiejś pladze potworów

Przykro mi, ale nie mam. ;< Zresztą nawet jakbym miał, to wątpię, że znalazłbym czas na coś pokroju robienia scr plagom potworów. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia sob, 23 sie 2008 - 23:10 napisał

Jakby kogoś irytowały stada potworów uganiających się za Wami, to mogę przesłać moda, który sprawia, że potworki są bardziej pokojowo nastawione


Ja wolę żeby mnie atakowały
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A ja nie. Zawsze wkurzało mnie to, że wypijam miksturę skoku, zapierdzielam z Balmory do Pelagiadu, a w drodze towarzyszy mi dwadzieścia skrzekaczy
Odpowiedz
E tam, cóż to za cRPG bez atakujących bohatera potworów...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Plaga potworów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...