[Inne] Chiny i... Blizzard - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 23:21 napisał

Blizzard to naprawdę najlepsza firma od gier na świecie Widzieliście ich biuro ? OMG ale zajefajne Ja też mam zamiar kształcić się , idę na studia informatyczne ale kierunku jeszcze nie wybrałem

Ulu-Mulu Bioware jest fajniejszy i tyle. Mają podgrzewane kibelki.
Co do tematu Blizzard bardzo dobrze postąpił wprowadzając się na rynek azjatycki. Może nawet go opanuje na co jednak bym nie liczył.Kasa będzie tam lać się strumieniami. Pozatym będzie można pograć z japońcami w Starcrafta 2.
Ulu-Mulu,
Blizzard to naprawdę najlepsza firma od gier na świecie Widzieliście ich biuro ? OMG ale zajefajne Ja też mam zamiar kształcić się , idę na studia informatyczne ale kierunku jeszcze nie wybrałem
Sosna,
W końcu Szanghaj ma się stać światowym centrum finansowania
Jak dla mnie Blizzard zrobił dobry krok w drodze do zarobienia ogromnej kasy, przecież w takich China, żyje 1,5 mld ludzi, z czego dość spora część nałogowo korzysta z komputerów
Matthias Circello,
Spoko, to tylko kolejne milion zgonów przed komputerami w wykonaniu Azjatów.

Business is business, moi drodzy. Nic na to nie poradzimy. ;p
Ekhtelion,

Cytat

których opanowanie zapewni firmie z Kalifornii dodatkowy zastrzyk gotówki.


Wkroczenie na taki rynek zapewni rzekę gotówki. Wcale bym sie nie zdziwił jak za parę lat był to ich główny rynek zbytu. Szkoda tylko, że oznacza to, że gry będą robione pod nich...
DekardKein,
Szczególnie biorąc pod uwagę jaki sukces gry Blizaeda odniosły w Europie i Stanach.
Courun Yauntyrr,

Gigant rynku Blizzard chyba wie co robi – firma zawarła umowę z EaseNet (spółka partnerska NetEase) z siedzibą w Szanghaju. Oznacza to mniej więcej tyle, iż Battle.net wraz z Warcraftem III oraz Starcraftem II staną się dostępne dla rynku azjatyckiego. Krąg odbiorców gier Blizzarda znacząco się powiększy, zaś inne firmy mogą tylko patrzeć, jak należy prowadzić interesy i jak wkraczać na dziewicze rynki, których opanowanie zapewni firmie z Kalifornii dodatkowy zastrzyk gotówki.

Wczytywanie...