[W1] Wódka dla grabarza

jestem w II akcie. mam zalatwic sekcje zwlok. aby tego dokonac musze dac grabarzowi krasnoludzka wodke. tego trunku nie moge znalezc. szukalem w calej wyzmie! bardzo prosze o pomoc!!!
Odpowiedz
Tu chodzi o jakikolwiek trunek krasnoludzki, np coś tam z Carbon itp, musi być jednak mocne.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
[quote name='Redhorn Steelaxe' date='sob, 15 gru 2007 - 20:35']
Tu chodzi o jakikolwiek trunek krasnoludzki, np coś tam z Carbon itp, musi być jednak mocne.

[post="97751"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


wielkie dzieki
Odpowiedz
Czy ja wiem? Ja mu podarowałam pierwszy lepszy trunek o średniej mocy i też podziałało.
Odpowiedz
Możliwe, ja dałem tak i zadziałało to tak napisałem, nie ma co się czepiać szczegółów.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
A co zrobić, gdy on się na mnie obraził? He? Zabić dziada? Słowo i to zrobię, nie ma to tamto. U mnie słowo droższe pieniedzy!

[Dodano po chwili]

Ach zrobione już dawno. Pomydliło mi się.
Odpowiedz
Wystarczy dać mu pierwszą lepszą wódkę. Najłatwiej w karczmie kupić [20 orenów], dać grabarzowi i masz sprawę z głowy.
Odpowiedz
Wódkę czyli mocny alkohol. Może być "Temerejska żytnia" [czy jakoś tak], lub coś tego samego pokroju o innej nazwie i na pewno przyjmie ją.
Odpowiedz
Jak będzie pisać, że jest dobra do wytwarzania eliksirów, to przyjmie:)
Odpowiedz
Ale ludzie mają problemy...
Jest napisane, że chce krasnoludzką? Idziesz do gospody, kupuje krasnoludzki alkohol u barmana, wracasz i dajesz. Całość zajmuje jakieś 2min....
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
U mnie tam wziął tylko lokalną pieprzówkę-była w beczce obok mojego depozytu w loszku...
Odpowiedz
Mahakamski dwójniak czy jakoś tak albo Trójniak z Sodden (jeden z drwali na bagnach). Do znalezienia w całym akcie.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sztylet dnia sobota, 15 grudnia 2007, 15:46 napisał

jestem w II akcie. mam zalatwic sekcje zwlok. aby tego dokonac musze dac grabarzowi krasnoludzka wodke. tego trunku nie moge znalezc. szukalem w calej wyzmie! bardzo prosze o pomoc!!!


ja mu temerską żytnią dalem i dziala
Odpowiedz
← Wiedźmin

Wódka dla grabarza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...