[MUZYKA] RAP nigga!

Hello hello.
Krótko:
Snoop Dog, X-Zibit, Ice-T, Joe Budden, Method Man, Redman, Stincky Fingaz, Fat Joe, 2Pac.
Długo:
Jeżeli poznajesz tego pierwszego albo chociaż drugiego, to jest temat całkowicie dla ciebie.
Jeżeli te nazwy nic ci nie mówią, to nie masz raczej nic tutaj do szukania (no chyba że masz jakieś uwagi co do czarnego rapu, to podziel się nim z nami).

Mój idol to Snoop Dog. Śladowo depcze mu po piętach Redman i Joe Budden.
Zachęcam do pisania i dodawania linków do postów, dzięki którym będzie można ściągnąć daną muzę, albo chociażby pełne (najlepiej jak najbardziej szczegółowe) informacje dotyczące autora i tytułu.

-Pare linków do zajefajnych kawałków:
-Joe Budden - Walk with me
-Dr Dree ft Snoop Dogg - The Next Episode
-Emienem - HELLBOUND
-Hip Hop Mix - Nelly, Ja Rule, Outkast, Shaggy, Destinys Child, JLo,Jay-Z, Mystikal, Sysco, DMX, Snoop Dogg
-Eminem & 50cent & Cashis & Lloyd Banks - You Dont Know
-Snoop Dog - Smoke weed everyday

Jeżeli jest ktoś zainteresowany większą ilością ciekawych utworków, to proszę pisać - jak zwykle służę pomocą. Ja także czekam na ciekawe linki i nazwy utworów.

Ps. TO NIE JEST STRONA DLA SŁUCHACZY POLSKIEGO HIP HOPU. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA NIE PISANIE POSTÓW NA TENŻE TEMAT.
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Dla mnie numero uno to 2pac, potem jest przepaść, następnie egzekwo Nas, Dmx, Camron, The Game, Dr. Dre, Wu Tang, Warren G, Kanye West, Tribe Called Quest i inni, o których na pewno zapomniałem.

Daje na początek pięć kawałków:

Wu- Tang - There will be justice for all
Nas - I made you look
2pac&nas - Thugz mansion
VC-Murder&Trick Daddy - Watch the police
Talib Kweli - Listen

Na koniec dodam, że piękny temat założyłeś bo to najlepszy rodzaj muzyki dla mnie. Jeszcze mam pytanie: gadamy wyłącznie o amerykańskich czarnych brzmieniach, czy może ogólnie? Bo jest jeszcze kilka perełek we Francji, np Mafia K1 ...

Pozdro!!! wyskakujcie z piosenek, może czegoś nie słyszałem ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Tylko amerykański gangsta rap. Nie interesują mnie żabojady i inne makaroniarze...
LINKI ludzie, LINKI!!!
Sam dopiero jak skopiuje baze z plytki to bede mogl zamieścic pere(nascie) linkow do pobrania naprawde ciekawych utworów. Wedlug mnie oczywiscie.

W sumie przejda jeszcze niemieckie kawalki, ale to zostawiam juz waszej wyobrazni...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Oj daj spokój. Trafiłeś z tym rapem...

Jak w tej rozmowie z basha

Cytat

- miałem koszmar
- tak? a co ci sie śniło?
- śniło mi się, że jestem łysy, ubrany w dres chodzę po mieście i do każdego mówię: "*****dawaj ***** komóre, *****!"
- okropne!
- no! jak sie obudziłem to się od razu przytulilem do moich glanów...


Odpowiedz
Bone Thugz N Harmony - Mo` murda
Warren G. feat. Snoop Doog, Xzibit, Nate Dogg, Dr Dre - Game don`t wait
Cam`ron feat. Juelz Santana - We make change
Purple Ribbon All - Stars feat. Big Boi & Busta Rhymes - Kryptonite

I specjalnie dla Hyrola from the other side of tha Odra:

Eko Fresh - Die Abrechnung

Twoja kolej na kawałki ;] Pozdro!!!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Cóż, może nie słucham tego "Gangsta Rapu", jak wy to nazywacie, ale chciałbym się wypowiedzieć. Kiedyś słuchałem tego crap'u, jednak przeniosłem się na Jasną Stronę Mocy. Z listy którą wymieniłeś nie znam tylko Stincky Fingaz'a Ze wszystkich płyt tych wykonawców podobała mi się tylko najnowsza Snoop Dogg'a ("Blue..." coś tam) i Method Man'a. 2Pac'a nigdy nie lubiłem, nie wiem czemu wszyscy się nim podniecają. Ma więcej płyt pośmiertnych niż zwykłych Z B.I.G.'iem przegrał na całej linii nawiasem mówiąc. Radzę ci posłuchać takich zespołów jak The Roots, Black Star, CunninLynguists, a poznasz siłę amerykańskiego rapu xD

Piiiisssssssssssss, niggggazzz
Odpowiedz
Hmm, no o gustach się nie dyskutuje, ja tam lubię Paca i już ;] np. właśnie za te pośmiertne piosenki, typ tak nawalał w studiu kawałki, że niestety tak się złożyło jak się złożyło i nie zdążył wydać ich za życia. Jest jeszcze wiele czynników ale dość już o nim ;] Dzięki za podane zespoły, na pewno je sprawdzę i wchłonę do ostatniej nutki, ale siłę amerykańskiego rapu już poznałem dzięki
Jedi Mind Tricks, ale nie piszę o nich bo są w innym ... hmm klubie ;]

Pozdro!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Najlepsza rapowa o ile można ją tak nazwać piosenka to dla mnie : RZA - Fatal
Odpowiedz
skoro o "Ryzie" mowa, więc proponuję jeszcze kawałek ze znanego filmu "Danny the Dog" - Unleash me, teledysk też jest grubiutki ...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Zachęcam do ściągania albumów 50 centa a szczególnie - Get Rich or Die Trying. Chyba najlepszy z najlepszych.
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Piractwo na GE?

Taramelion - słyszałeś wierszyk o stereotypach?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Onyx! ... Fucked up! BACK-DA-FUCK-UP! You get hurt up! It's the Onyx man!

Proste Czarne Gówn.... miządzy


WU-Tang
Onyx
Method Man
Redman
Sticky
Dmx
I-Cube
DAS EFX

I długo by wymieniac.

Link wejdź sobie na torenty. masz w ... płyt;)
In the streets
Cock guns and bust yo' heat
In the streets
Where we live and die for beef
In the streets
Hos'll set you up, get blood on your sheets
In the streets
By any means we gon' eat
In the streets
Sellin drugs you might blow up
In the streets
They got hos to set you up
In the streets
Even police is corrupt
In the streets
There's a million people just like us

VOLA DUCHACKA KRAKÓW CRACOVIA
www.pinhole.art.pl/archiwum/warsztaty_wola_duchacka/wola_duchacka_01.jpg
Odpowiedz

Użytkownik Hyrol dnia śro, 14 lis 2007 - 15:14 napisał

Zachęcam do ściągania albumów 50 centa a szczególnie - Get Rich or Die Trying. Chyba najlepszy z najlepszych.

[post="93105"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Mi tam się z 3 kawałki podobały, ale tak na parę razy przesłuchać w sam raz. Ja polecam album
Curtis (2007), jak do tamtej pory "pół dolara" ani mnie ziębił ani grzał to w tej płycie chyba z dwa kawałki mi się tylko nie podobały. Płyta cudo jak dla mnie....

Hyrol a słyszałeś LoopTroop ze Skandynawii ? oczywiście cisną po angielsku i są ... biali ...

Dr.Dre&Ice Cube - Natural Born Killaz.
Fugees&T.C.Quest - Rumble in the jungle(kawałek o Cassius`e Clay`u a.k.a. Muhammad`zie Ali`m).
G-Unit - Smile.
Linkin Park feat. X-Ecutioners - It's going down (ach te skreczyki ...najlepiej teledysk zobaczyć).
Notorious B.I.G., Coolio, Redman, Ill Al Scratch, Big Mike, Busta Rhymes, Buckshot & Bone Thugs & Harmony - Tha Points.

Your turn...
Pozdro!!!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Sorry ale ostatnio nie mam za dużo mczasu żeby pisać. Do tej pory słyszałem tylko cholernie dobry kawałek 50 centa - PEEP SHOW z Eminemem. Nawet CKM wychwala tą piosenkę - wypasienie się zaczyna i ma kliiiiiiimat. Może w poniedziałem dam prawdziwie odlotową listę do ściągania, a w szczególności Busta Rhymes, Fat Joe, Joe Budden, ale obiecanki to obiecanki. Sorki ale dzisiaj za bardzo nie mogę. Do poniedziałku.
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz

Użytkownik Ranger dnia śro, 14 lis 2007 - 15:27 napisał

Piractwo na GE?

Taramelion - słyszałeś wierszyk o stereotypach?

[post="93111"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




nie słyszałem i nie chcę słyszeć.

Po co mi wspominasz o stereotypach?
Odpowiedz
hmmm temat padł czy okolicznościowo noworoczna zamułka się zrobiła tylko??
Hyrol działasz coś ?? ;]
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
taaaa ja wyskoczę z dyszki a Ty pożycz mnie dwustu...
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Czemu niektórzy ludzie myślą, że jak ktoś słucha rapu to jest idiotą/dresem? Czemu w takim razie nie mówi, że żydzi są źli, katolicy zaciemnieni, a Polacy to złodzieje? Przecież to równie prawdziwe.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] RAP nigga! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...