[GIII] Detale

Na jakich detalach pojdzie mi Gothic 3 :
Procesor- intel core duo 2 E4300
Ram- 2GB DDR 2
Karta- Palit GF 8600 GT DDR3 256 Sonic
Płyta - AsRock 4 Core Dual
Odpowiedz
Teoretycznie na full + reszta bajerów ale radzę nieco zmniejszyc żeby nie było np. problemów przy odbijaniu miast A tak szczerze to nie pójdzie, bo nie wiem jaka karta antygrafy jedzie na DDR3
Lfp for GvG
Odpowiedz

Użytkownik (eternal) Dylanjuh dnia nie, 24 cze 2007 - 18:21 napisał

Teoretycznie na full + reszta bajerów ale radzę nieco zmniejszyc żeby nie było np. problemów przy odbijaniu miast A tak szczerze to nie pójdzie, bo nie wiem jaka karta antygrafy jedzie na DDR3

[post="71053"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



O co ci chodzi to pojdzie czy nie ?
Odpowiedz
http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2954-32
Dobry test nawet G3 testują a ta karta to ma chyba DDR 2 ,a nie 3 ale jeśli się mylę to napiszcie i zacznę na nowego kompa odkładac A tak właściwie detale nie mają znaczenia bardziej liczy się wygładzanie krawędzi (anizotropowe x16 coś w tym guście) i rozdziałka. Ja tam wole większą rozdziałkę i mniejsze detale.
Lfp for GvG
Odpowiedz
Pójdzie na najwyższej szczegółowości. (jestem pewien)
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Pójdzie na max. ja mam mniej więcej taki komp jak ty, tylko 1 gb ramu, i mi chodzi na max. Czasem sie przytnie, al w GIII to normalka
Odpowiedz
Hm, mogę odświeżyć temat? Niedawno zastanawiałem się nad kupnem Gothic'a III, ale nie jestem pewien czy będę mógł grać. Wystarczy mi 1gb RAM, Geforce 512 mb (sorki, zapomniałem jak się zwie xD) i procku Pentium 4?
Odpowiedz
ja sie tez podepne
czy na moim kompi uruchowi gothica3 chociaz w rozdzialce 1024x768 w najnizszych detalach?
amd athlon 3200+ 2Ghz
1Gb ddr2 667Mhz
geforce 7300gt 500/700
Odpowiedz
To zależy, czy tego Geforce 7300GT masz DDR2 czy GDDR3.
1. DDR2 - Lepiej se ustaw na 800x600 rozdzielczość a podkręć grafikę, gdyż na najniższych detalach Gothic 3 wygląda okropnie np. na średnie se ustaw z jakością shadera 2.0 i filtrowaniem liniowym

2. GDDR3 - rozdzielczość 800x600 z ustawieniami wysokimi możesz dać ale z filtrowaniem liniowym.

Rozdzielczość miedzy 1024x768 a 800x600 dużo ci nie zmieni, znacznie więcej tekstury, a filtrowanie liniowe ustaw, bo na anizotropowym nie zobaczysz żadnej różnicy w wyglądzie, a w prędkości niestety tak.
Odpowiedz
aMorek: pójdzie ci na minimalnych, może średnie dasz rade wycisnąć
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka.

Jak zwykle było niezwykle.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
Odpowiedz

Użytkownik oktoffel dnia nie, 19 sie 2007 - 16:41 napisał

aMorek: pójdzie ci na minimalnych, może średnie dasz rade wycisnąć

[post="79823"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie zgadzam sie. Powinno mu na najwyższych pójść. Ja mam troszkę gorszy komp niż on tam wskazał i mi na maks detalach chodzi.
Odpowiedz
To co u was się dzieje? O_o Ja mam na minimum, jedynie tekstury na średnio ! Na dodatek dzisiaj dołożyłem jeszcze 512 RAM'u i nadal strasznie skacze. Jakiś patch może?

[Dodano po chwili]

Cóż, może jeszcze będę się musiał pobawić sterownikami do karty, ale w niektórych przypadkach nie śmiga S.T.A.L.K.E.R. ;/ Eh, będzie trochę roboty
Odpowiedz
← Gothic

Detale - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...