[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie??

Jak bym mógł nie znać, właśnie on jest mój ulubiony :wink: , jeszcze są "Go Skate!" i "I'll Hate You Better".... zresztą oni mają wszystkie utwory extra.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Dzisiaj ściągłem dwa klipy Nigwisha a mianowicie: Wish I Had an Angel-klip i She is my Sin- frag koncertu, i mam pytanie do Tych co oglądali klip Wish I Had an Angel urywki jakiego filmu pokazuja sie co jakiś czas podczas trwania klipu??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Tez bym z checia wiedzial. To jakis horror albo fantastyczny bedzie. Ale on jeszcze chyba w kinach nawet nie jest
Odpowiedz
nie no raczej do horrorów do sie nawet nie umywał, ale do filmy fantastycznego to predzej, ale to są moje wniski wyciagniete z zaledwie kilka fragmentów.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
To chyba nie jest z żadnego filmu :? . Ale stworek jest śliczny . Co najmniej śliczny ) . A koleś z brodą mnie rozpie***a :? .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie no raczej jest jest to film na 99%....tyle scen by nie zorbili na potrzby klipu....a co de tego gości jest wyrypisty....wygląda jak Vader....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
To jest na pewno film. Ściągnąłem wersję teledysku, który ma nazwę "Nightwish - Wish I Had An Angel (Gothic).TVRip.DivX" Zaciekawiło mnie to gothic w nawiasie. Sprawdziłem na filmwebie i podejrzewam, że to ten film, ale nie jestem pewny. Zobaczcie tutaj:
http://www.filmweb.pl/FilmDescriptions?id=5908#5908

A co do kolesia z zazcepistą bródką, to fajne są ujęcia od góry, jak nie widać jego źrenic tylko białka oczu :twisted: :twisted: Wygląda on jak z horroru

ps.A ten potworek co skazce w klipie, to podobny jest według mnie do cieniostwora z Gothica


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jetseś pewien że dałeś nam dobry link....bo nie wydaje mi sie aby ten film powstał w 1986 to chyba nie ten film....

[ Dodano: Czw 16 Gru, 2004 ]
Taka jest recenzja filmu: Historia o nocy, podczas której Mary Shelley daje życie klasycznemu Frankensteinowi. W posiadłości lorda Byrona dzieją się dziwne rzeczy. Szaleństwo, dusza, fantazje seksualne,ciemność, koszmar. To słowa, które w 100% oddają klimat filmu.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja myślę, że to był ten film, bo ta oprawa i stworki nie wyglądały na jakieś super, aczkolwiek nie jestem pewny co do tego filmu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

ja słucham najwięcej thrash, death i metalcore
Sepultura, Soulfly, Machine Head, PanterA, Slayer
lubi ktoś ;D?


Co do Pantery, słyszeliście że zginął Dimebag Darrell (gitarzysta Pantery). Grał koncert ze swoją nową kapelą (Damageplan) i jakiś "fan" z Shotgunem wbiegł na scenę i zastrzelił Dime za odejście z Pantery. Podobno jeszcze ktoś zginął. Oh.... :cry:

Cytat

Kto dziś słucha Sex Pistols


Ja słucham
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Trochę zabawne jest to, że za 5 lat nikt nie będzie pamiętał wymienionych przez was nazw i nazwisk. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości (no może 10 :lol: ). Nawet największe gwiazdy bledną z czasem. Kto dziś słucha Sex Pistols, Joy Division, Clan of Xymox, Doobie Brothers, The Birds, T- Rexa, The Mamas and the Papas i innych? Tylko fanatycy. Z drugiej strony to smutne. Zabrzmi złośliwie, ale kilka postów wyżej bąknąłem paru kompozytorów, których sława i dorobek przeżyje nas i nasze wnuki. I prawnuki.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
ale gigantow rocka typu iron maiden chyba nie
Odpowiedz
Za 50 lat nikt o iron maiden nie będzie słyszał. A Haydn, Haendell, Bach i Telemann będą żyli na wieki wieków amen.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
ehhh Pantera...coś świetnego widziałem ich koncert w Rosji razem z AC&DC Metallicą i jakimś Ruskim knypsem....ale sie tam ludzie bili....ale i tak podwojenie milicji nastąpiło kiedy na scene weszła Metallica....

[ Dodano: Czw 16 Gru, 2004 ]
ehhh znalazłem już nazwe filmy który leci w tle piosenki Wish I Had An Angel i mam na to dwa dowody(dwa linki) których nikt nie podważy :wink: :
http://www.nightwish.republika.pl/strony/ramka.html
i http://muzyka.onet.pl/1,18,8,8299008,24786...88,0,forum.html
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
iron maiden to qupka-man nie podoba mi sie ich stylez wole nirvane, czy balck sabath i cos tam jeszcze...
Odpowiedz

Cytat

ale sie tam ludzie bili....

to sie nazywa mosh i nie ma nic wspolnego z biciem sie
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
z klasyki to wlasnie chyba tylko Haydna lubie
Odpowiedz
Valkiria, Wagnera to jest dopiero fajny kawalek. Przypomina mi sie ta scena z Apocalipse Now. Huey'e leca, w tle terkot pokladowych M-60 i Valkiria z glosnikow, poprostu cos pieknego.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
tja... to byla poezja, albo na samym poczatku jak napalm zrzucali ...
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz

Cytat

Valkiria, Wagnera to jest dopiero fajny kawalek. Przypomina mi sie ta scena z Apocalipse Now. Huey'e leca, w tle terkot pokladowych M-60 i Valkiria  z glosnikow, poprostu cos pieknego.


No właśnie - "Galopowanie Walkirii". Czy jakikolwiek kawałek mógłby przebić swym wyrazem taką muzykę? Nie sądzę. A pamięta ktoś może film Boormana "Excalibur"? Jako ścieżkę dźwiękową użyto muzyki właśnie Wagnera i Orffa - wstrząsające wrażenie. Doznania estetyczne najwyższych lotów, zawrót głowy i brak oddechu.

[ Dodano: Sob 18 Gru, 2004 ]

Cytat

z klasyki to wlasnie chyba tylko Haydna lubie


Wreszcie ktoś się przyznał bez wstydu, że słucha i takiej muzyki...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...