[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie??

hehe widze ze nawet dinozaurow metalu sluchasz
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Ja na takich dinozaurach od malucha jechalem (moj tata jest heavy metalowcem wiec zawsze na jakis koncert dalo sie go namowic(ale wyglada normalnie :509: ) ostatnio na rammsteinie bylem) Ja tez slucham klimatow typu soulfly, korn, slipknot.... A widziales Jump(...) na koncercie knotow w Polsce? To byla jazda^^ A wiecie od czego zaczalem? Od linkinow

[ Dodano: 12-12-2004, 22:43 ]
A co do muzy to wiecie, ze w tescie iq wyszlo, ze przecietnie ludzie sluchajacy muzyki gitarowej maja wyzsze iq o 5 :500: Hehe, a moja babcia jak slyszala pare kawalkow to mowila, ze to sieczka dla mozgu, albo ze koty sie dra g:fuckyou2
Odpowiedz
hrehehehehe a u Ciebie sie to przejawia uzywaniem coraz to nowych emotow nie no fakt, ambitniejsze to niz hiphop ;] ale mi sie juz przejadly te wszystkie soulflaje slipknoty korny itp itd serio, sluchalem tego dluuuuugo, ale jak stalo sie popularne to ja to odrzucilem. Taki juz jestem - nie lubie tego, co wiekszosc HC TILL DEATH !
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
heh to ja wam opisze jak ja zaczynalem sluchac muz metalowej a mianowicie: wpierw znalazlem u ojca jakas plyte AC&DC normalnie zakochalem sie w glosie tamtego goscia, potam kupilem plyte O.N.A Chylinska niezle dawala czadu, potem moj ojciec(informatyka)dostal kompa jakiegos metalowaca do reinstalki systemu, a ja pirat zatwardzialy od wczesnego dziecinstwa znalazlem nie liczac filmow ; muzyke, a bylo tam:Vader, Behemoth, Cradle of Filth i Dimmu Borgir(a te osoby co znaja te zespoly moga powiedzic tylko tylke: najbardziej satanistyczne zespoly swiata), moja matka sie troche martwila bo byly do klipy(czyli sieczka na calego), ale jakos wszysedle z tego calo bez zadnej czarnej mszy, i nie liczac tych zespolow zaczelem sluchac: Maraduk(Black), System od a Down(Hard Rock), Slipknot i wiele innych zaczelem kolekcjonowac muze....do tej poram mma wielka pkolekcje muzyki na kompie (oczywiscie poirackie)...........
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Mi tam szczerze mowiac zwisa jakiej muzyki slucham, wazne, zeby mi sie podobalo... Nie rozumiem tylko ludzi, ktorzy klamia jakiej muzy sluchaja bo boja sie zlych opinii... Moja mama zawsze mowi, ze "poza muzyka i zainteresowaniami to moj syn jest calkiem normalny" :twisted: Ja tam lubie sobie czasem wyjsc na ulice pokrzyczec, to jest jazda sprobujcie kiedys Tylko nie jak macie za duze zadresienie srodowiska g:D
Odpowiedz
heh ja mam inny sposób na rozładowanie złości, bądz nadmiary siły a mianowicie: kiedy jestem zły coś kopie bądź uderzam, dzieki tamu na domu mamy pęknięta iedną złączke w ścianie, i ze dwa pęknięcia z ścianach na wylot.......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Macie coś do hip hopa ? Mi tam się podoba, ale nie tylko tego słucham, chociaż przeważnie . Metali kilka w klasie miałem, fajni . Mieli takie powiedzonko. My żyjemy ze skate'ami w zgodzie, bo oni nam ....... hodują . To się nazywa symbioza, żaden z gatunków nie może istnieć bez drugiego .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
hehe a kto im broni chodowac... ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
hmmm HODOWAĆ.... a co do hip hopu kiedyś miałem chyba wszystkie albumy i chyba je dalej mam: Eminema chętnych zapraszam na gg... [/b]
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Eminema kiedyś lubiłem, ale mi się znudził 8) . A tak wogóle to słucham wszystkiego (tak jak Devilus ) co mi się podoba, oprócz disco polo. Z disca to moze parę piosenek jest fajnych. I nawet niektóre szanty są fajne :lol: .


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hardcore, Grunge, Metal, Punk Rock, Progresywny Rock i wiele wiele innych

Suicidal Tendencies, Faith no More, Foo Fighters, Soundgarden, Pearl Jam, Lostprophets, Led Zeppelin, Black Sabbath, Sex Pistols, Temple of the Dog. :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja też nie za bardzo disco lubie. Od razu z jakimś drechem w maluchu mi się kojarzy .

A Eminem jest bezpłciowy . Nie lubie go za to, że nie lubi Polaków i Żydów. Pier...... faszysta! W ogóle słucham tylko polski hh .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Czy nie będzie nietaktem, jeśli wspomnę, że słucham też Telemanna, Haendla, Orffa, a moim ulubionym kawałkiem są koncerty brandenburskie Bacha?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mr Hawkwood jeszcze nigdy nie słyszałem tych tytułów(pewnie znane w świecie ludzi po 25 )a co Eminema, i jego nienawiści do Polaków powiem tylko (a wcale nie jestem jego słuchaczem)że to gówno prawda bo czytałem o tym na kilka stronach, i słyszalem o jakiś wywiadzie, ze o tym zaprzeczył......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hahaha. Mnie to wcale nie dziwi. Podobno muzyka klasyczna jest najlepsza do muzykoterapi. Ciekawe. :idea: Trzeba będzie się kiedyś poleczyć .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
łeeee to muza klasyczna....beeeeee to nnie jstem za...choć nie mam nic przeciw niej ale strasznie po 5 min słuchania jestem zły....a ktoś powiedział że niby ona odchamia.......mie bardziej uspokaja muza chóraln......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Nio, Grogaorins jest fajne... Ja to jak juz mowilem slucham prawie wszystkiego, co do klasyki to kocham Haydn'a. Qmple mnie kiedys na dyskoteke techno wyciagneli z okazji, ze bylem w Polsce. Oni wiedza, ze to nie za bardzo mnie kreci, wiec im obiecalem, ze nastepnym razem jedziemy na Metalmanie 2005 do Katowic. W portfelu nosze jeszcze karte z 2003 :581: :580: :622:
Odpowiedz
ooooooooo przewinela sie gdzies nazwa Suicidal Tendencies - respect 8)
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Suicidal jest moją ulubioną kapelą, szkoda że już się skład rozpadł , niedawno (jakieś 3 tyg. temu) puszczali ich jeden teledysk (chyba How Will I Laugh Tomorrow) na VIVIE.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
ha, a znasz kawalek "war inside my head" ? w mojej bylej kapeli robilismy cover ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...