[GII] Noobskie pytania o Gothic 2

Grałem więc w Gothic 2 przez 12 godzin i jest niesamowicie, ale doszedłem do punktu, w którym wszystko wydaje mi się dziwne i chciałbym zasięgnąć porady opartej na waszym doświadczeniu:

1.Tak więc właśnie dotarłem do starego zamku obozowego, ale ledwo.

Każdy ork do mnie strzela, a teraz mam biegać po dolinie, w której jest ich pełno, do grup górniczych.

Czy to normalne?

2. Dlaczego każda broń wymaga tak dużej siły? to wciąż wczesna faza gry, nie wspominając już o tym, że potrzebujesz punktów umiejętności do obsługi broni i innych rzeczy.

A także potrzebujesz 2 PL na 1 punkt siły (i zakładam, że wzrośnie jeszcze bardziej).

czego mi brakuje? Mam 50 siły i 35 jedną ręką, a mimo to nie zadaję tak dużych obrażeń.

Dziękuję za poradę z góry.
Odpowiedz
Grasz z dodatkiem noc kruka czy sama podstawka?

Co do pierwszego, to orkowie sa głównie tylko koło zamku, po prostu unikaj grup orków, jak cię zaczną gonić to uciekaj, po jakimś czasie przestaną cie gonić

50 siły to dość sporo jak na 2 rozdział gry, to że 2 pn nauki kosztuje jeden punkt siły to normalne, nic z tym nie zrobisz, poszukaj u kupców jakąś broń, powinna być
Odpowiedz
← Gothic

Noobskie pytania o Gothic 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...